Bábätko

pridal kara 17.8.2017 o 21:58


V koho bruchu rastie?

Teda, ani nie v bruchu, ale skôr v chudučkom brušku. Toto dieťa v sebe totiž nosí modelka April Love Geary. Že vám to meno nič nehovorí? Ani sa nečudujem. April totiž nie je slávna vďaka svojmu modelingu, ale vďaka tomu, že sa ako 19 ročná dala dokopy s Robinom Thickeom. Odvtedy už ubehli tri roky, títo dvaja sú spolu ešte stále hrkútajú aj napriek 18 ročnému vekovému rozdielu, a 22 ročná April teraž čaká Robinove druhé dieťa. Dnes to oznámila na svojom Instagrame: „Robin a ja sme nadšení z toho, že sa s vami môžeme podeliť o to, že čakáme dieťa! Termín pôrodu je 1. marec, na Alanove narodeniny!“ Alan je Robinov tatko, ktorý zomrel v decembri.

Robin už má 7 ročného syna Juliana z predošlého manželstva s Paulou Patton. April s ním mala od začiatku dobrý vzťah. Otázne je, aký vzťah s ním má samotný Robin, vzhľadom na obvinenia z toho, že malého bije…

budúci rodičiaMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk