Nenalíčená Alicia Keys

pridal kara 10.9.2017 o 21:56


Pre Elle Brazil.

Nenalíčená Alicia Keys – to je niečo, na čo ste si už zrejme zvykli. A ak vy nie, tak ja určite. Alicia už totiž nejaký ten piatok razí bezmejkapový look a je to jej nový imidž. A úprimne, nepripadá mi to vôbec také extrémne prevratné, ako sa všetky zahraničné médiá tvária. Vyzerá totiž úplne rovnako a dobre, akurát ako keby počas ranného zhonu prišla na to, že sa jej minula špirála. Takže žiaden extrém. A ktovie, či je to naozaj tak a ani troška jej nedopomohli. Pre najnovšie vydanie magazínu Elle Brazil nafotila rovno až 4 rôzne titulky a na všetkých má prirodzenú tvár. Pre magazín o tom niečo aj povedala.

…o tom, ako spoločnosť vníma krásu:

„Môže to vyznieť hlúpo, ale myslím si, že mnohí z nás sa do tejto pasce chytili. Trápime sa tým, čo si o nás druhí myslia, no zabúdame myslieť sami na seba. A nie je to len o používaní mejkapu. Je to ešte viac o spôsobe života a o tom, aby sme sa cítili vo svojej koži dobre.“

…o jej ceste do Brazílie:

„Brazília je krajina s dušou, s elektrizujúcou atmosférou a kultúrou. Keď sa vrátim, myslím, že to bude také isté – taká istá láska a energia. Takto vnímam túto krajinu. Ako jedno z miest na tomto svete, kde ľudia vedia vyjadrovať svoje pocity.“Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk