Sociálka v akcii

pridal kara 12.9.2017 o 21:50


Konečne začali riešiť Blek Šajnu a Roba.

A už teda bolo načase. Načase bolo už počas tehotenstva, keď Chynu zatkli s exktázami vo vačku. Ale Amerika je krajina neobmedzených možností, a tak ju a Roba doteraz nikto neriešil. To sa už našťastie zmenilo. Podľa TMZ sa sociálka v LA obáva o bezpečie malej Dream, a tak nariadili sudcovi, aby rozhodol, či vyrastá v bezpečnom prostredí.

Poslednou kvapkou ale nebola letná dráma, zverejnené nahé fotky a zákaz približovania pre Roba. Sociálka sa už vraj o Chynu začala zaujímať skôr, keďže sa dlhodobo šíria reči o tom, že užíva drogy. A to im kvitujem, iba mi nie je úplne jasné, prečo sa nikto nezaujíma aj o jej druhé dieťa, ktoré vyrastá v rovnakom psycho prostredí.

Rob a Chyna svoje problémy stále nevyriešili a ak sa nedohodnú, 18. septembra ich čaká súd (kvôli jej nahým fotkám, ktoré Rob zverejnil). A čo si o tomto celom myslí Rob? To prezradil zdroj magazínu People. „Robovi v podstate povedali, aby bol ticho, kým sa s Chynou nejako nedohodnú. Hrozí, že môže prísť o starostlivosť. Nemôže sa správať ako mentál na sociálnych sieťach, môže mu to veľmi uškodiť. Rob Chynou opovrhuje a myslí si, že je to zlý človek. Ale kvôli dcére plánuje zachovať pokoj. Nie je rád, že pôjde pred súd, no nesúhlasí s jej požiadavkami. Rob nie je zdravý a nijak extra sa nesnaží, aby sa mu polepšilo, ale na Dream mu naozaj veľmi záleží.“

Čo myslíte, u koho malá skončí? Alebo im ju vezmú úplne?Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk