Sexica Elsa

pridal Lilinka 20.9.2017 o 17:03


Tentokrát v Madride.

Musím uznať, žena Chrisa Hemswortha je sexica ako hrom.  To mi pripomína, že Chris hrá Thora a ten má telo ako hrom a tiež aj (o)hromné kladivo. Teraz ale nemyslím to, ktoré lízala jeho budúca švagriná Miley Cyrus v klipe Wrecking Ball, ale to z filmu, ktoré robí hromy. Týmto chcem vlastne povedať, že kladivá, hromy a ohromné telá sú v tejto rodine hojne zastúpené.

Najohromnejšou z tejto rodiny je samozrejme Elsa. Bol by hriech, keby také telo bolo vystavené len doma v Chrisovej posteli. Preto Elsa okrem hrania a umierania vo filmoch a starania sa o tri deti robí aj modelku spodného prádla pre značku Women’s Secret.

Tentokrát sa bola pripomenúť v rodnom Madride, kde sa ukázala v sexy čipkovanom tope a metalickej sukni. Okrem toho ukázala aj svoje vymakané sexy nohy a ja si idem zrátať, koľkokrát som v tomto článku použila slovo sexy. Pri Else to ale nevadí, pretože sexy je jej druhé meno.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk