Rob žaluje Chynu

pridal kara 29.9.2017 o 17:33


Vraj ho chcela uškrtiť káblom od iPhonu.

Jednu žalobu len nedávno ukončili mimosúdnou dohodou, no pasáčke Kris sa zrejme nepáči, že budú musieť z rodinného rozpočtu cálovať každý mesiac Chyne 20 tisíc, a tak prišla s novým plánom. A som presvedčená o tom, že načasovanie nie je vôbec náhodné, keďže teraz v nedeľu začína ďalšia séria ich rodinnej reality šou, ktorú stále pozerá menej a menej ľudí, takže dráma, ktorá by pritiahla potenciálnych divákov, je vždy žiadaná.

V žalobe Rob tvrdí, že 14. decembra 2016 (mesiac po tom, ako sa narodila Dream), sa Chyna opila a nafetovala, naháňala ho po dome, bila ho a snažila sa ho uškrtiť káblom od iPhonu. Keďže v tom čase bývali v Kylienom dome, k žalobe sa pridala aj ona, pretože počas svojho vyčíňania Chyna rozbila televízor a mnoho iných vecí v dome, čím spôsobila škodu asi 100 tisíc dolárov. Udalosti tohto večera boli preberané aj v KUWTK a Rob to v tom čase preberal aj na sociálnych sieťach. Kylie ďalej tvrdí, že Chyna ju terorizovala a pravidelne do nej rýpala, aby sa išla dať otestovať na pohlavné choroby, keďže spáva s Tygom.

V žalobe ju Rob obviňuje aj z toho, že do vzťahu s ním išla iba kvôli vlastnému zisku a kvôli tomu, aby otriasla ich rodinou. To mu teda trvalo poriadne dlho, kým si to uvedomil…

A taká veľká láska to bola…

A tu máte aj trailer na novú sériu KUWTK, v ktorom Kim konečne sama potvrdila, že s Karolom čakajú dieťa. DailyMailu sa podarilo vypátrať a nafotiť ich náhradnú matku, no z toho mi je troška na grc, keďže to nie je žiadna celebrita ale obyčajný človek, takže to nebudem podporovať a fotky sem nedám. Za to, že ju bude naháňať bulvár a zničia jej život, jej totiž nikto dostatočne nezaplatil.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk