Trendy: SVADBA FILMY

Tetka na eskalátore

pridal kara 2.10.2017 o 17:57


Údajne ide o Amandu Bynes.

A mne sa tomu nejako ťažko verí. Pôvodne som vám tento článok mala priniesť už včera, no môj počítač to pri pohľade na Amandu zabalil a odišiel do večných lovíšť. Rozmýšľam, že jej za neho pošlem faktúru. Amanda sa po dlhšej dobe objavila v piatok na verejnosti, no pohľad na ňu nie je práve najlepší. A môj necitlivý počítač nevedel vziať do úvahy to, s akými psychickými problémami bojovala a že to, ako vyzerá, je druhoradé. Hlavne, že je zdravá.

Amandu sme naposledy videli v rozhovore začiatkom júna, v ktorom prezradila, že plánuje veľký comeback. A dovtedy sme ju raz za čas videli pri tom, ako vybehla na manikúru a veselo zakývala Ignácovi. A vždy vyzerala nejako… lepšie. Jej life koučka jej ale stále robí spoločnosť a to je snáď dobré znamenie, že Amanda sa nezačala opäť opúštať, ale bola len lenivá upraviť sa, ako je niekedy každá z nás.

Amanda kedysiMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk