Premiéra nového Thora

pridal Lilinka 11.10.2017 o 11:19


Thor: Ragnarok

Všetci fanúšikovia Thora, marveloviek aj samotného Chrisa Hemswortha, musia uznať, že to bolo dlhé čakanie. Dočkali sme sa a včera sa konala premiéra posledného, tretieho dielu o bohu hromu s veľkým kladivom – Thor Ragnarok.

Na premiére hviezdil hlavný hrdina s veľkým penisom kladivom Chris Hemsworth so ženou Elsou Pataky, ktorá si zvolila omnoho lepšie šaty než minule. Nechýbali ani jeho dvaja bratia Liam a Luke s polovičkami, či náš obľúbený záporák Tom Hiddleston, ktorý sa na sexy Lokiho v reále podobá už len veľmi málo.

Novú zápornú postavu si strihla éterická Cate Blanchett, ktorá bola tentokrát za salónku ako skorý sneak peak na Vianoce. Objavil sa tam aj Matt Damon so ženou a herečka Tessa Tompson, ktorej to v žltých šatách pristalo, čo usúdil aj Jeff Goldblum. Miley Cyrus stihla zmeniť farbu vlasov na pôvodnú hnedú a bola naozaj veľká kočka. Už sa neviem dočkať filmu. A čo vy?

Chris Hemsworth a Elsa Pataky

Luke Hemsworth s manželkou Samanthou

Liam Hemsworth a Miley Cyrus

salónka Cate Blanchett

Tom Hiddleston a Tessa Tompson

Mark Ruffalo s rodinou

Chris a CateMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk