Je koniec

pridal WonderWoman 12.10.2017 o 21:52


Už to nie sú len domnienky.

My všímaví sme totiž už dlhšie tušili, že Robert Pattinson a FKA Twigs už nie sú spolu. Naposledy boli spoločne na romantickej večeri v máji a odvtedy sme ich spolu prakticky nevideli. Potom v auguste bol Robertko na večeri s Katy Perry, z čoho vzniklo podozrenie, že ju vymenil za FKA, lebo im to vraj neklape. To sa síce ukázalo ako kačica, ale nemenilo to nič na veci, že Rob už asi zadaný nie je.

No a fotky FKA v spoločnosti francúzskeho modela na Ibize tú teóriu len podporili. Teraz ju potvrdil aj blízky zdroj pre MailOnline, ktorý prezradil, že Rob už bol unavený z toho, ako sa s FKA vzájomne vzďaľujú a preto sa rozhodol zrušiť zásnuby a informovať svojich priateľov o tom, že sa rozišli. Už dlhšiu dobu im to ako dvojici nefungovalo a tak naozaj nemalo zmysel v takom vzťahu zotrvávať. Plus sa asi mnohí zhodneme, že FKA bola čudná a vôbec sa k Robovi nehodila. Snáď si nájde nejakú dobrú slečnu, s ktorou bude konečne šťastný.  Drž sa, Robčo.

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk