Gerard Butler mal nehodu

pridal WonderWoman 16.10.2017 o 21:59


Zradila ho verná motorka.

Tak Gerard nás dnes poriadne vystrašil. Správa o tom, že mal nehodu na motorke a bol prevezený do nemocnice znela naozaj hrozivo a priznám sa, že sa mi v hlave odohrávali tie najhoršie scenáre. Ale našťastie je Gerard v poriadku.

Ako sa tak preháňal na svojej motorke po Los Angeles, narazilo do neho auto. Svedok nehody zavolal sanitku a tá následne Gerarda previezla do nemocnice. Podľa blízkeho zdroja pre TMZ mal veľké šťastie a okrem škrabancov a modrín sa mu nič vážne nestalo. Dnes už na svojom Instagrame dokumentoval svoj výlet do New Yorku, kde bude promovať svoj nový film Geostorm.

Aby toho nebolo málo, nehodu mal dnes v Londýne aj Ed Sheeran. Namiesto motorky sedel na bicykli a rovnako ako Gerard, aj on mal zrážku s autom. Aj keď zrážkou by som to asi nenazvala, keďže vyviazol len so zlomenou rukou. Čo teda v jeho prípade nie je žiadna sranda, keďže potrebuje dve ruky na to, aby nám vyhrával na svojej krásnej gitare. Obom želáme skoré uzdravenie a Edkovi špeciálne, aby sa mu kosť dobre zrástla, aby nás mohol aj naďalej plnohodnotne obšťastňovať svojou hudbou.

Chudáčik Ed ??Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk