Strýko Jesse sa bude ženiť

pridal kara 23.10.2017 o 8:40


John Stamos sa zasnúbil.

Áno, ja viem, že vaše ja z deväťdesiatych rokov má práve teraz zlomené srdce. Jeden z najväčších sexsymbolov tejto doby sa bude zrejme čoskoro ženiť. Pred pár hodinami oznámil na svojom Instagrame, že svoju priateľku Caitlin McHugh požiadal o ruku a že ona povedala áno. Aj keď tá druhá časť je asi viac než jasná, ak by povedala nie, zrejme by sa s tým svetu nechválil. John a Caitlin sú spolu od začiatku minulého roka, no prvých pár mesiacov sa pred médiami skrývali. Delí ich celkom slušný vekový rozdiel, no v tomto prípade ma nejako neruší, pretože John sa zrejme kúpe v krvi panien a vyzerá minimálne o desať rokov mladšie. Má 54 rokov (práve počujem vybuchovať vaše mozgy) a jeho vyvolená má len 32. No vzhľadom na to, že John už dva roky do médií vyplakáva o tom, ako veľmi túži po deťoch, výber mladšej partnerky je asi celkom pochopiteľný.

Napriek tomu, že má imidž starého mládenca, toto bude pre neho už druhé manželstvo. Nechápem, ako mi táto informácia unikla, no John už bol ženatý s pre mňa jedinou Mystique – s Rebeccou Romijn. Boli spolu 10 rokov a 6 z toho ako manželia. Hádam bude mať jeho druhé manželstvo úspešnejší vývoj a rozvodom sa neskončí. Držíme palce!

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk