Päťdesiatnička Julia Roberts

pridal kara 3.11.2017 o 22:58


Porozprávala pre InStyle magazín o bulvárnych kačiciach a o kľúči ku šťastiu.

A, vzhľadom na nadpis článku, celkom pochopiteľne aj o jej päťdesiatke. Tú oslávila len pred pár dňami a v InStyle im nedalo spávať to, že nevedeli, ako to znáša. A tak sa jej na to opýtali. A jej reakcia je stobodová a mám ju za to ešte radšej. Dala totiž jasne najavo, že takýmito blbosťami sa nezaťažuje. A nezaťažuje sa ani bulvárnymi kačicami, no niekedy jej to predsa nedá a niekomu povie, že to nie je pravda. Julia skrátka nepotrebuje riešiť kraviny, lebo je šťastná a vyrovnaná. Pre InStyle prezradila aj to, aký je podľa nej kľúč ku šťastiu.

…o šialených bulvárnych kačiciach:

„Nepotrebujem vedieť o každom čudnom, nepríjemnom alebo nepravdivom tvrdení bulváru. Že jem iba pukance alebo že ma muž nemiluje, pokiaľ na sebe nemám modrú farbu. Ale občas nastane čudná situácia, keď čakám v obchode, obzerám sa okolo a zrazu nejakú takúto titulku zbadám. Vtedy sa len otočím k chlapíkovi stojacemu za mnou a poviem mu, že to nie je pravda.“

…o kľúči ku šťastiu:

„Vezmite si toho správneho človeka, poroďte ryšavca a majte skvelé priateľky.“

…o päťdesiatke:

„Tieto narodeniny sa ničím nelíšia od tých ostatných. Naozaj, ľudia? Stále sme takto nastavení? Išiel niekto za Georgeom Clooneym alebo Bradom Pittom pred ich päťdesiatkou opýtať sa na toto?“Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk