Krásna Penelope Cruz

pridal kara 4.11.2017 o 21:28


A ožratý Johnny Depp.

Zaujímavá kombinácia, že? Týchto dvoch spojila práca na filme Murder on the Orient Express, ktorý sa dočkal remakeu. Či vydareného alebo nie, to ešte uvidíme, ale vo filme sa objavia celkom zaujimavé mená, tak sa asi nechajme prekvapiť. Za rohom je už aj premiére pre verejnosť, ale predtým ešte tú klasickú predpremiéru plnú celebrít. Tá sa konala vo štvrtok v Londýne a Penelope Cruz na nej úplne zažiarila. Čierne trblietavé šaty s rozparkom jej fakt pristali a mám pocit, že táto žena vôbec nestarne.

Troška menej pozitívnu pozornosť na seba upútal Johnny Depp, ktorý vraj na premiéru prišiel poriadne ožratý. Alkohol z neho vraj tiahol na peknú diaľku a vyzeralo to, že ho sbskár musí „šoférovať“, aby ho dostal tam, kam potrebuje. O deň neskôr sa objavil v talk show Grahama Nortona a ľudia na twitteri sa domnievajú, že bol ožratý aj tam. A čo si o tom myslím ja? Odkedy ho evidujem, mám z neho pocit, že je ožratý stále, takže fakt neviem. No prikláňam sa k tomu, že to nie je len môj pocit, ale aj to tak fakt je.
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk