Kto oslavuje blížiaci sa pôrod?

pridal kara 13.11.2017 o 22:00


Poradím vám – niekto, kto ešte ani nepriznal tehotenstvo.

Alebo minimálne nie pred svetom. To, samozrejme, nie je povinnosťou žiadnej tehotnej ženy, ale pripadá mi to prinajmenšom komické, ak ide o niekoho, kto zdieľa absolútne každý nezaujímavý detail zo svojho ťažkého celebritného života. A po tomto úvode vám už asi definitívne došlo, že hovoríme o Kylie Jenner.

Tá síce stále nechce priznať, že jej v bruchu rastie dieťa, ale aj tak to už všetci vieme, takže zbytočne zatĺka. V nedeľu mala vo svojom dome typickú americkú párty pre nastávajúce mamičky – baby shower. Témou bola očividne pyžamová párty a Kylie evidentne čaká dievčatko, keďže bolo absolútne všetko ružové. Všetko bolo ružové aj deň predtým u Kim doma, lebo to zas mala baby shower ona. Kylie má ale ešte jednu novinku – podozrivý prsteň na prstenníku. Médiá už teda špekulujú aj o jej zásnubách s Travisom Scottom.

p.s.: To je legálne fotiť niekoho súkromný pozemok dronom a bez jeho vedomia zverejniť fotky? Ja by som sa teda asi súdila…

podozrivý prsteň

Kimina baby showerMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk