Jay-Z konečne priznal, že podviedol Beyoncé

pridal kara 1.12.2017 o 21:13


Konečne to povedal priamo.

Počas posledných pár rokov sa popísalo kopec špekulácií o tom, že Jay-Z podviedol Beyoncé. Počas ich spoločného turné pred pár rokmi sa dokonca špekulovalo aj o rozvode. No títo dvaja to nakoniec všetko ustáli a neskôr sa nám zdôverili prostredníctvom hudby. Prvá bola Beyoncé s albumom Lemonade a nedávno aj Jay s jeho albumom 4:44. Stále sme ale nevedeli, či išlo len o výborný marketingový ťah alebo o skutočnosť. A Jay-Z konečne všetko povedal priamo. A urobil tak pre New York Times.

New York Times ale nie je práve nejaký bulvár, takže nikto mu nepoložil všetky tie poriadne bulvárne otázky, na ktoré chceme počuť odpovede. Kedy ju podviedol? S kým? Koľkokrát? Ako sa o tom dozvedela? Bolo toto dôvod, prečo ho Solange zmlátila vo výťahu? Možno sa raz dozvieme aj to. Zatiaľ ale vieme len toľko, že podľa Jaya je život v tomto biznise náročný a preto človek prejde do istého módu, v ktorom sa snaží len o prežitie. A teda vypne všetky svoje emócie. To spôsobilo aj to, že sa emočne odrezal aj od Bey a to viedlo k jeho nevere. Spoločne sa cez to zvládli preniesť vďaka tomu, že navštevovali terapiu. A terapiou pre nich bola aj hudba. Jay potvrdil aj špekulácie, ktoré sa šírili ešte pred albumom Lemonade – že píšu spoločný album. Vtedy ho aj napísali a bolo to pre nich niečo, čo im pomohlo opätovne vybudovať svoj vzťah. A jeden pri druhom boli aj počas tvorby albumov Lemonade a 4:44. Nebolo to teda tak, že mu jedného pekného dňa Bey povedala, o čom bude spievať, ale bol celý čas pri tom. Vraj to pre nich bolo terapeutické, pretože sa cítili ako uprostred hurikánu – tam, kde je najväčší pokoj. A dodal ešte aj toto: „Je úžasná. Viete, väčšina ľudí skrátka odíde a preto 50% manželstiev končí rozvodom, pretože ľudia si nevedia nastaviť zrkadlo. Najťažšia vec na svete je vidieť na niekoho tvári bolesť, ktorú ste spôsobili, a vysporiadať sa s tým.“

A anketové otázky na záver – čo myslíte, dokáže ho už Jay udržať v nohaviciach, alebo si len bude dávať väčší pozor? A keď ustáli toto, ustoja už všetko, alebo budeme za pár rokov písať o rozvode? Sama som zvedavá.

navždy spolu?Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk