Vianočné albumy

pridal kara 24.12.2017 o 5:31


Neviete, čo si pustiť k večeri?

Lilinka vám síce už pár tipov dala, no ak vám už miliónkrát obohraté vianočné odrhovačky lezú hore krkom, možno vám pomôže práve táto pikoška, v ktorej sa pozrieme na najnovšie vianočné albumy.

Tým prvým je album Gwen Stefani, o ktorom sme si už čosi písali. Ide o mix tradičných pesničiek, ktoré Gwen prerobila podľa svojho štýlu, no sú na ňom aj jej vlastné piesne – jedna aj s jej drahým Blakeom Sheltonom.

Vianočný album tento rok vydala aj Sia, no narozdiel od toho predošlého je plný čisto autorských pesničiek. Veľmi vianočne síce neznie, ale práve to sa môže niektorým z vás páčiť.

Vlastný vianočný album vydala aj víťazka Americal Idolu, o ktorej som až dodnes nikdy nepočula. A možno ani vy nie, ale to vôbec nevadí, pretože tento album je fakt dobrý.

Josh Groban vydal svoju vianočnú klasiku tento rok po desiatich rokoch znova, no pridal tam 6 nových pesničiek.

Bratom Hansonovcom (mmmmmbop – pardón, to je reflex) sa zrejme začali míňať úspory na účtoch, a tak sa rozhodli trocha vyťažiť so svojej dávno zašlej slávy a vydali vianočný album s názvom Finally It´s Christmas. No, čo vám poviem, nie je to práve môj štýl.

Vianočný album nechýba ani huslistke Lindsey Stirling. Celkom príjemná zmena po všetkých tých spievkankach. Jej album je totiž väčšinou len čistá hudba, aj keď si prizvala aj zopár spievajúcich hostí.

O comeback vo svojej hudobnej kariére sa vianočným albumom New Tradiciones snaží aj Adrienne Houghton, ktorú ešte možno poznáte pod priezviskom Bailon. Áno, tá bývalka Roba Kardashiana. Podľa mňa celé zlé, ale na latinskoamerických priečkach na iTunes sa dostal na prvé miesto celkom rýchlo.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk