Čo týždeň dal

pridal kara 6.1.2016 o 21:41


Čo zaujímavé sa udialo v životoch celebrít za posledný týždeň?

Bar Refaeli vymyslela super spôsob, ako sa vyhnúť väzeniu. Otehotnela. Tieto radostné správy oznámila na svojom Instagrame.

Leonardo DiCaprio je opäť slobodný. S modelkou Kelly Rohrbach sa rozišli po pár mesiacoch randenia. Podľa zdroja rozchod nie je žiadnou novinkou a udial sa už pred nejakým časom. Dôvodom rozchodu bola zaneprázdnenosť, kvôli ktorej na seba nemali čas.

Emma Roberts a Evan Peters si nejako nevedia dať pokoj. Už v lete sa šepkalo, že sú opäť spolu, a teraz spolu oslávili príchod nového roka. Emma a Evan strávili Silvestra v Malibu v 5 hviezdičkovom hoteli. Aj keď sa neskrývali a prechádzali sa aj ruka v ruke po pláži, Ignác to zmeškal, takže fotky nemáme.

Anjelica Shanina Shaik a DJ Ruckus sa zasnúbili. DJ Ruckus ju požiadal o ruku 26. decembra na súkromnej pláži Lennyho Kravitza na Bahamách. Tam nebol problém dostať sa, keďže sú s Lennym bratranci.

Miley a Liam sú spolu. Potvrdili to už aj blízke zdroje z ich okolia. Teda aspoň jeden. Druhý povedal len toľko, že Miley Liama stále ľúbi a chce sa k nemu vrátiť a on tiež nie je proti.

Scott Disick má ževraj novú frajerku. Aj keď zatiaľ o nič vážne nejde. Učarovala mu švédska modelka Lina Sandberg, ktorá asi musí byť strašne zúfalá, keď má potrebu sa zapliesť s neverným alkoholikom s depresiou a troma deťmi.

Synček Fergie a Josha Duhamela, Axl, rastie ako z vody. V sobotu nechali mamu Fergie doma a vyrazili si na pánsku jazdu na raňajky v Los Angeles.

Princ George mal dnes veľký deň. Išiel prvýkrát do škôlky. Moment pred vojdením dovnútra zvečnila Kate a o fotografie sa podelili s verejnosťou:

Karlie Kloss nafotila pre Topshop kampaň na jarnú a letnú kolekciu. A mne sa nepáčia ani handry a ani modelka.

Aj značka Louis Vuitton už má vonku reklamnú kampaň na jar/leto. Jednou z tvárí tejto kampane je aj Jaden Smith. Ten sa ale, samozrejme, musel zase odlišovať, a tak sa rozhodol, že bude tvárou ženskej kolekcie. Na fotkách ho teda vidno v sukni.

Dnes premiéruje prvá časť poslednej sezóny American Idol a Karolko sa rozhodol urobiť im troška reklamu:

Rihanna ešte stále pokračuje v strašení nás psychopatickými videami a album stále nikde:

Celine Dion bolo smutno, že sa nedostala do prehľadu coverov za rok 2015, a tak na prelome rokov zapracovala na najhoršej cover verzii roka 2016.

Channing Tatum to roztočil v Lip Sync Battle s pesničkou Let It Go, no celé to uvidíme až zajtra. Tak tu máte zatiaľ aspoň ochutnávku.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk