Critics Choice Awards 2016

pridal kara 18.1.2016 o 20:27


Včera sa odovzdávali ďalšie ocenenia.

21. ročník Critics Choice Awards sa konal v Santa Monice a večerom sprevádzal herec a komik T.J. Miller. Holland Taylor a Sarah Paulson konečne vyšli s farbou von a na odovzdávanie cien prišli ako pár, aj keď sa spoločne na červenom koberci nefotili. Rastúcim bruškom sa prišla pochváliť Liv Tyler, ktorá mala celý čas úsmev od ucha k uchu a veľmi jej to pristalo. A s úsmevom od ucha k uchu prišla aj nedávno z popôrodnej depky vyliečená Hayden Panettiere. Tá sa tiež prišla pochváliť istou časťou tela, ktorá jej nejako podozrivo narástla. Tehotenské bruško to ale nie je. V centre na liečbu popôrodnej depresie tuším ako vedľajšiu zárobkovú činnosť robia aj nové cecky. Každý cecok iný, ale to Hayden nevadí a prišla s parádnym výstrihom. Ale na cecky je ešte čas, najprv si prečítajte, kto odišiel domov s ocenením:

.

BEST PICTURE

The Big Short

Bridge of Spies

Brooklyn

Carol

Mad Max: Fury Road

The Martian

The Revenant

Room

Sicario

***WINNER: Spotlight

Star Wars: The Force Awakens

.

BEST ACTOR

Bryan Cranston – Trumbo

Matt Damon – The Martian

Johnny Depp – Black Mass

***WINNER: Leonardo DiCaprio – The Revenant

Michael Fassbender – Steve Jobs

Eddie Redmayne – The Danish Girl

.

BEST ACTRESS

Cate Blanchett – Carol

***WINNER: Brie Larson – Room

Jennifer Lawrence – Joy

Charlotte Rampling – 45 Years

Saoirse Ronan – Brooklyn

Charlize Theron – Mad Max: Fury Road

.

BEST SUPPORTING ACTOR

Paul Dano – Love & Mercy

Tom Hardy – The Revenant

Mark Ruffalo – Spotlight

Mark Rylance – Bridge of Spies

Michael Shannon – 99 Homes

***WINNER: Sylvester Stallone – Creed

.

BEST SUPPORTING ACTRESS

Jennifer Jason Leigh – The Hateful Eight

Rooney Mara – Carol

Rachel McAdams – Spotlight

Helen Mirren – Trumbo

***WINNER: Alicia Vikander – The Danish Girl

Kate Winslet – Steve Jobs

.

BEST YOUNG ACTOR/ACTRESS

Abraham Attah – Beasts of No Nation

RJ Cyler – Me and Earl and the Dying Girl

Shameik Moore – Dope

Milo Parker – Mr. Holmes

***WINNER: Jacob Tremblay – Room

.

BEST ACTING ENSEMBLE

The Big Short

The Hateful Eight

***WINNER: Spotlight

Straight Outta Compton

Trumbo

.

BEST DIRECTOR

Todd Haynes – Carol

Alejandro González Inárritu – The Revenant

Tom McCarthy – Spotlight

***WINNER: George Miller – Mad Max: Fury Road

Ridley Scott – The Martian

Steven Spielberg – Bridge of Spies

.

BEST ORIGINAL SCREENPLAY

Matt Charman and Ethan Coen & Joel Coen – Bridge of Spies

Alex Garland – Ex Machina

Quentin Tarantino – The Hateful Eight

Pete Docter, Meg LeFauve, Josh Cooley – Inside Out

***WINNER: Josh Singer and Tom McCarthy – Spotlight

.

BEST ADAPTED SCREENPLAY

***WINNER: Charles Randolph and Adam McKay – The Big Short

Nick Hornby – Brooklyn

Drew Goddard – The Martian

Emma Donoghue – Room

Aaron Sorkin – Steve Jobs

.

BEST CINEMATOGRAPHY

Carol – Ed Lachman

The Hateful Eight – Robert Richardson

Mad Max: Fury Road – John Seale

The Martian – Dariusz Wolski

***WINNER: The Revenant – Emmanuel Lubezki

Sicario – Roger Deakins

.

BEST PRODUCTION DESIGN

Bridge of Spies – Adam Stockhausen, Rena DeAngelo

Brooklyn – François Séguin, Jennifer Oman and Louise Tremblay

Carol – Judy Becker, Heather Loeffler

The Danish Girl – Eve Stewart, Michael Standish

***WINNER: Mad Max: Fury Road – Colin Gibson, Lisa Thompson

The Martian – Arthur Max, Celia Bobak

.

BEST EDITING

The Big Short – Hank Corwin

***WINNER: Mad Max: Fury Road – Margaret Sixel

The Martian – Pietro Scalia

The Revenant – Stephen Mirrione

Spotlight – Tom McArdle

.

BEST COSTUME DESIGN

Brooklyn – Odile Dicks-Mireaux

Carol – Sandy Powell

Cinderella – Sandy Powell

The Danish Girl – Paco Delgado

***WINNER: Mad Max: Fury Road – Jenny Beavan

.

BEST HAIR & MAKEUP

Black Mass

Carol

The Danish Girl

The Hateful Eight

***WINNER: Mad Max: Fury Road

The Revenant

.

BEST VISUAL EFFECTS

Ex Machina

Jurassic World

***WINNER: Mad Max: Fury Road

The Martian

The Revenant

The Walk

.

BEST ANIMATED FEATURE

Anomalisa

The Good Dinosaur

***WINNER: Inside Out

The Peanuts Movie

Shaun the Sheep Movie

.

BEST ACTION MOVIE

Furious 7

Jurassic World

***WINNER: Mad Max: Fury Road

Mission Impossible: Rogue Nation

Sicario

.

BEST ACTOR IN AN ACTION MOVIE

Daniel Craig – Spectre

Tom Cruise – Mission Impossible: Rogue Nation

***WINNER: Tom Hardy – Mad Max: Fury Road

Chris Pratt – Jurassic World

Paul Rudd – Ant-Man

.

BEST ACTRESS IN AN ACTION MOVIE

Emily Blunt – Sicario

Rebecca Ferguson – Mission Impossible: Rogue Nation

Bryce Dallas Howard – Jurassic World

Jennifer Lawrence – The Hunger Games: Mockingjay – Part 2

***WINNER: Charlize Theron – Mad Max: Fury Road

.

BEST COMEDY

***WINNER: The Big Short

Inside Out

Joy

Sisters

Spy

Trainwreck

.

BEST ACTOR IN A COMEDY

***WINNER: Christian Bale – The Big Short

Steve Carell – The Big Short

Robert De Niro – The Intern

Bill Hader – Trainwreck

Jason Statham – Spy

.

BEST ACTRESS IN A COMEDY

Tina Fey – Sisters

Jennifer Lawrence – Joy

Melissa McCarthy – Spy

***WINNER: Amy Schumer – Trainwreck

Lily Tomlin – Grandma

.

BEST SCI-FI/HORROR MOVIE

***WINNER: Ex Machina

It Follows

Jurassic World

Mad Max: Fury Road

The Martian

BEST FOREIGN LANGUAGE FILM

The Assassin

Goodnight Mommy

Mustang

The Second Mother

***WINNER: Son of Saul

.

BEST DOCUMENTARY FEATURE

***WINNER: Amy

Cartel Land

Going Clear: Scientology and the Prison of Belief

He Named Me Malala

The Look of Silence

Where to Invade Next

.

BEST SONG

Fifty Shades of Grey – „Love Me Like You Do“

***WINNER: Furious 7 – „See You Again“

The Hunting Ground – „Til It Happens to You“

Love & Mercy – „One Kind of Love“

Spectre – „Writing’s on the Wall“

Youth – „Simple Song #3“

.

BEST SCORE

Carol – Carter Burwell

***WINNER: The Hateful Eight – Ennio Morricone

The Revenant – Ryuichi Sakamoto and Alva Noto

Sicario – Johann Johannsson

Spotlight – Howard Shore

.

BEST ACTOR IN A COMEDY SERIES

Anthony Anderson – Black-ish – ABC

Aziz Ansari – Master of None – Netflix

Will Forte – The Last Man on Earth – Fox

Randall Park – Fresh Off the Boat – ABC

Fred Savage – The Grinder – Fox

***WINNER: Jeffrey Tambor – Transparent – Amazon

.

BEST ACTOR IN A DRAMA SERIES

Hugh Dancy – Hannibal – NBC

***WINNER: Rami Malek – Mr. Robot – USA

Clive Owen – The Knick – Cinemax

Liev Schreiber – Ray Donovan – Showtime

Justin Theroux – The Leftovers – HBO

Aden Young – Rectify – Sundance

.

BEST ACTOR IN A MOVIE MADE FOR TELEVISION OR LIMITED SERIES

Wes Bentley – American Horror Story: Hotel – FX Networks

Martin Clunes – Arthur & George – PBS

***WINNER: Idris Elba – Luther – BBC America

Oscar Isaac – Show Me a Hero – HBO

Vincent Kartheiser – Saints & Strangers – National Geographic Channel

Patrick Wilson – Fargo – FX Networks

.

BEST ACTRESS IN A COMEDY SERIES

***WINNER: Rachel Bloom – Crazy Ex-Girlfriend – The CW

Aya Cash – You’re the Worst – FX Networks

Wendi McLendon-Covey – The Goldbergs – ABC

Gina Rodriguez – Jane the Virgin – The CW

Tracee Ellis Ross – Black-ish – ABC

Constance Wu – Fresh Off the Boat – ABC

.

BEST ACTRESS IN A DRAMA SERIES

Shiri Appleby – UnReal – Lifetime

***WINNER: Carrie Coon – The Leftovers – HBO

Viola Davis – How to Get Away With Murder – ABC

Eva Green – Penny Dreadful – Showtime

Taraji P. Henson – Empire – Fox

Krysten Ritter – Jessica Jones – Netflix

.

BEST ACTRESS IN A MOVIE MADE FOR TELEVISION OR LIMITED SERIES

Kathy Bates – American Horror Story: Hotel – FX Networks

***WINNER: Kirsten Dunst – Fargo – FX Networks

Sarah Hay – Flesh and Bone – Starz

Alyvia Alyn Lind – Dolly Parton’s Coat of Many Colors – NBC

Rachel McAdams – True Detective – HBO

Shanice Williams – The Wiz Live! – NBC

.

BEST COMEDY SERIES

Black-ish – ABC

Catastrophe – Amazon

Jane the Virgin – The CW

***WINNER: Master of None – Netflix

The Last Man on Earth – Fox

Transparent – Amazon

You’re the Worst – FX Networks

.

BEST DRAMA SERIES

Empire – Fox

***WINNER: Mr. Robot – USA

Penny Dreadful – Showtime

Rectify – Sundance

The Knick – Cinemax

The Leftovers – HBO

UnReal – Lifetime

.

BEST GUEST ACTOR/ACTRESS IN A COMEDY SERIES

Ellen Burstyn – Mom – CBS

Anjelica Huston – Transparent – Amazon

Cherry Jones – Transparent – Amazon

Jenifer Lewis – Black-ish – ABC

***WINNER: Timothy Olyphant – The Grinder – Fox

John Slattery – Wet Hot American Summer: First Day of Camp – Netflix

.

BEST GUEST ACTOR/ACTRESS IN A DRAMA SERIES

Richard Armitage – Hannibal – NBC

Justin Kirk – Manhattan – WGN America

Patti LuPone – Penny Dreadful – Showtime

***WINNER: Margo Martindale – The Good Wife – CBS

Marisa Tomei – Empire – Fox

B.D. Wong – Mr. Robot – USA

.

BEST MOVIE MADE FOR TELEVISION OR LIMITED SERIES

Childhood’s End – Syfy

***WINNER: Fargo – FX Networks

Luther – BBC America

Saints & Strangers – National Geographic Channel

Show Me a Hero – HBO

The Wiz Live! – NBC

.

BEST SUPPORTING ACTOR IN A COMEDY SERIES

***WINNER: Andre Braugher – Brooklyn Nine-Nine – Fox

Jaime Camil – Jane the Virgin – The CW

Jay Duplass – Transparent – Amazon

Neil Flynn – The Middle – ABC

Keegan-Michael Key – Playing House – USA

Mel Rodriguez – Getting On – HBO

.

BEST SUPPORTING ACTOR IN A DRAMA SERIES

Clayne Crawford – Rectify – Sundance

Christopher Eccleston – The Leftovers – HBO

Andre Holland – The Knick – Cinemax

Jonathan Jackson – Nashville – ABC

Rufus Sewell – The Man in the High Castle – Amazon

***WINNER: Christian Slater – Mr. Robot – USA

.

BEST SUPPORTING ACTOR IN A MOVIE MADE FOR TELEVISION OR LIMITED SERIES

David Alan Grier – The Wiz Live! – NBC

Ne-Yo – The Wiz Live! – NBC

Nick Offerman – Fargo – FX Networks

***WINNER: Jesse Plemons – Fargo – FX Networks

Raoul Trujillo – Saints & Strangers – National Geographic Channel

Bokeem Woodbine – Fargo – FX Networks

.

BEST SUPPORTING ACTRESS IN A COMEDY SERIES

***WINNER: Mayim Bialik – The Big Bang Theory – CBS

Kether Donohue – You’re the Worst – FX Networks

Allison Janney – Mom – CBS

Judith Light – Transparent – Amazon

Niecy Nash – Getting On – HBO

Eden Sher – The Middle – ABC

.

BEST SUPPORTING ACTRESS IN A DRAMA SERIES

Ann Dowd – The Leftovers – HBO

Regina King – The Leftovers – HBO

Helen McCrory – Penny Dreadful – Showtime

Hayden Panettiere – Nashville – ABC

Maura Tierney – The Affair – Showtime

***WINNER: Constance Zimmer – UnReal – Lifetime

.

BEST SUPPORTING ACTRESS IN A MOVIE MADE FOR TELEVISION OR LIMITED SERIES

Mary J. Blige – The Wiz Live! – NBC

Laura Haddock – Luther – BBC America

Cristin Milioti – Fargo – FX Networks

Sarah Paulson – American Horror Story: Hotel – FX Networks

Winona Ryder – Show Me a Hero – HBO

***WINNER: Jean Smart – Fargo – FX Networks

.

BEST ANIMATION SERIES

Bob’s Burgers – Fox

***WINNER: BoJack Horseman – Netflix

South Park – Comedy Central

Star Wars Rebels – Disney XD

The Simpsons – Fox

.

BEST REALITY SHOW – COMPETITION

Chopped – Food Network

Face Off – Syfy

MasterChef Junior – Fox

Survivor – CBS

The Amazing Race – CBS

***WINNER: The Voice – NBC

.

BEST REALITY SHOW HOST

Ted Allen – Chopped – Food Network

Phil Keoghan – The Amazing Race – CBS

***WINNER: James Lipton – Inside the Actors Studio – Bravo

Jane Lynch – Hollywood Game Night – NBC

Jeff Probst – Survivor – CBS

Gordon Ramsay – Hell’s Kitchen – Fox

.

BEST STRUCTURED REALITY SHOW

Antiques Roadshow – PBS

Inside the Actors Studio – Bravo

MythBusters – Discovery

Project Greenlight – HBO

***WINNER: Shark Tank – ABC

Undercover Boss – CBS

.

BEST TALK SHOW

Jimmy Kimmel Live! – ABC

***WINNER: Last Week Tonight With John Oliver – HBO

The Daily Show With Jon Stewart – Comedy Central

The Graham Norton Show – BBC America

The Late Late Show With James Corden – CBS

The Tonight Show Starring Jimmy Fallon – NBC

.

BEST UNSTRUCTURED REALITY SHOW

***WINNER: Anthony Bourdain: Parts Unknown – CNN

Cops – Spike

Deadliest Catch – Discovery

Intervention – A&E

Naked and Afraid – Discovery

Pawn Stars – History

.

MOST BINGEWORTHY SHOW

Empire

Friends

Game of Thrones

Orange Is the New Black

***WINNER: Outlander

The Walking Dead

.

Alicia Vikander

America Ferrera

Amy Schumer

Bryan Cranston

Bryce Dallas Howard

Gina Rodriguez

Hayden Panettiere

Helen Mirren

Jennifer Aniston a Justin Theroux

Jennifer Aniston

Kate Beckinsale

Kirsten Dunst

Krysten Ritter

Leslie Mann a Judd Apatow

Leslie Mann

Liv Tyler

Mary J. Blige

Matt Damon s manželkou

Mayim Bialik

Melissa McCarthy a Ben Falcone

Melissa

Rachel McAdams

Rosie Huntington-Whiteley a Jason Statham

Zoe Kravitz a Twin Shadow

Zoe

Saorsie Ronan

Sarah Paulson

Sarah a Holland Taylor

Sharon Stone

Anjelica Huston a Sharon Stone

Jennifer a Rooney Mara

Jen a Justin

Damonovci a Therouxovci







Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk