Kúzlo lásky vyprchalo

pridal kara 5.2.2016 o 20:53


Čarodejnica Rose McGowan sa po dvoch rokoch rozvádza.

Rose nemá vežmi šastie v láske. Až jej tretie zásnuby skončili svadbou, no aj tomuto vzahu je po vyše dvoch rokoch manželstva koniec. 42 ročná Rose sa rozvádza s jej o 9 rokov mladším manželom Daveym Detailom. TMZ má skvelé známosti v štátnej správe, a tak sa zase raz dostali k rozvodovým papierom. V tých je ako dôvod rozvodu uvedený obžúbený dôvod celebrít – neprekonatežné rozdiely. Nevie sa, či pred svadbou podpísali predmanželskú zmluvu, no Rose sa rozhodla chráni svoj 18 miliónový majetok a v žiadosti o rozvod požiadala súd, aby zamietol možnos výživného pre jej ex. Davey je nie práve najznámejší umelec, a tak by mu určite prachy od Rose bodli, no vyzerá to tak, že má smolu.

Čo reálne stojí za rozchodom tejto dvojice ale ešte nevieme, pretože blízke zdroje ešte spia. Ale oni sa zobudia, toho sa nebojím. Možno sa Daveymu len prestala páči jej holá hlava, jej psychopatické umenie, alebo jej aktivizmus. Za jej ceckami mu ale určite smutno bude.

Davey a Rose sa zasnúbili v júli 2013 po roku randenia a v októbri toho istého roku sa vzali. Rose už bola predtým dvakrát zasnúbená, z toho raz s Marilynom Mansonom a druhý raz s režisérom Robertom Rodriguezom. Nejako jej to ale v tej láske nevychádza.Môžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk