Destiny´s Child reunion |
Trojica opä spolu. Tie ste sa poteili, e sa Destiny´s Child dali znovu dokopy? Kdee, na to je u Beyoncé príli známa a časovo vyaená. Trojica kamoiek a niekdajích speváckych kolegýň len spoločne oslavovali narodeniny. Kelly bola tá, čo sfúkla tridsapä sviečok na torte a hoci mala narodeniny u jedenásteho februára, oslavu spravila a v sobotu. Nechýbali na nej okrem iných ani jej manel Tim, či mama a sestra Beyoncé. Dámy si oslavu parádne uili, pofotili sa a určite si aj s láskou zaspomínali na staré dobré časy. Destiny´s Child bola predsa World Music Awards vyhlásená za najpredávanejiu dievčenskú skupinu vetkých čias. Nejedno srdce trpko zaplakalo, keď v roku 2005 ohlásili koniec spoločného vystupovania a začiatok ich sólo kariér. Najúspenejia je samozrejme Beyoncé, za ňou vo vežkej vzdialenosti kráča Kelly, ktorá u viac porotcuje v X Factore ako spieva, no a Michelle, o tej dnes počujem po prvý raz od roku 2005. Na ich priatežstve to vak nič nezmenilo a to sa cení. Tak dodatočne vetko najlepie, Kelly.
Nesmrtežná |

























