Josh Duhamel sa vyzlieka z trička

pridal WonderWoman 15.4.2016 o 18:45


Lebo číta Pikošky a chcel vám spraviť radosť.

Nedávno ste sa totiž tešili z jedinej jeho instagramovej fotky, takže si povedal, že priláka Ignáca, ktorý ho nafotí a my o ňom napíšeme. Aké prefíkané, však? A keďže nás číta fakt pravidelne tak vie, že Ignáca najlepšie priláka na cecky. Nie sú síce cecky ako cecky, a Ignác sa teda prednostne zameriava na tie ženské, ale nemal problém cvaknúť si aj tie Joshove. Vie totiž, že pohľad na cecky vyvoláva v ľuďoch radosť.

Josh sa teda takto polonahý producíroval v stredu v Los Angeles, kde si bol zabehať. Tváril sa síce dosť nenápadne, ale podchvíľou zabiehal očkom po Ignácovom objektíve a kontroloval, či ho cvaká. A Ignác cvakal. Síce len pár záberov, lebo veď na čo má fotiť mužské cecky, ale aspoň niečo. A musím uznať, že na to, že má Josh štyridsaťtri rokov, vyzerá dosť dobre. Môjmu pozornému oku dokonca neuniklo ani to, že jeho kraťasy sú vpredu celkom vystúpené. Tak buď má takú radosť z behu, alebo ho vzrušil Ignácov veľký objektív. Ktovie…

 

A zopár fešáckych

Pikoškári ma majú radi?

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk