Z neba padajú anjeli

pridal locco 21.4.2016 o 17:39


Teda aspoň ich cecky.

Asi som mal do nadpisu prihodiť zopár výkričníkov, aby ste vedeli, že toto je vážne. Choďte však radšej rýchlo do galérie, nezdržujte sa riadkami nejakého úchylného redaktora, ktorého museli pri vkladaní fotiek do nej dvakrát resuscitovať. Alebo bola za môj náhly kolaps zodpovedná dávka neochutených burizónov, ktorú som požil v slabej chvíli, keďže so sebou musím niečo robiť. Veď sa blíži leto, aj ja chcem na tehelku dobre vyzerať v lohyňovkách. A ja musím teda obzvlášť zamakať, nakoľko s tým ksichtom už nič neurobím. Dúfam, že aspoň tá burka, ktorú som si včera objednal na Ebayi, dorazí do zahájenia letnej sezóny. Poštovné zadarmo, no nechaj to tam.

No dobre, musím prihodiť aj zopár faktov, aby som si udržal svoj vysoko stanovený žurnalistický štandard, ktorý má výpovednú hodnotu menšiu ako cyklotrasa v slepej uličke. Modelky stajne Victoria’s Secret, ktoré sa momentálne môžu popýšiť titulom anjel, sa zhromaždili za účelom ukazovania ceckov v Španielsku pre magazín Vogue. Bola tam Martha Hunt, Stella Maxwell, Jasmine Tookes, Sara Sampaio, Elsa Hosk, Taylor Hill a Romee Strijd. Keby vám ich mená nič nehovorili, tak je to úplne v poriadku. Veď koho zaujímajú také nepodstatné záležitosti, tu ide o o niečo úplne iné. O fajnové spodné prádlo a dávku umenia. Tak určite.

Májová titulka španielskeho vydania magazínu Vogue

To isté bez p*čovín

Elsa Hosk ukazuje iba tvár

Tu je to už lepšie

Ale cecky nedala. Tie sú pre zmenu tu

Martha Hunt predvázda flexibilitu na skale

Ani ona neukázala cecky. Poprosím o chvíľu strpenia, raz to príde

Toto je Romee Strijd. Keby vás zaujímalo, ako sa vyslovuje jej meno, tak neviem

Aj ona sa hanbila. Ale už to bude

Stella Maxwell. To je bývalá priateľka Miley Kentus

Tá už medzítým prestala v Hornbachu oblizovať kladivá a zo Stelly sa stal anjel

Ten čas ale letí. Vy však čakáte na cecky, či

Tadá. Sara Sampaio. Fidorky vybavíte jediným klikom

Taylor Hill je menej známa tvár

Tak si aspoň zapamätajte jej bradavku

Pár spoločných. Cecky Vila Rozborila budú nabudúce. Ostávam s pozdravomMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk