Tretia žiadosť o ruku

pridal kara 26.4.2016 o 20:52


A vôbec nevadí, že už sú 10 rokov manželia.

Prekonanie nevery a zotrvanie v manželstve predsa treba osláviť nejakým romantickým gestom. Možno o chvíľu opäť pokľakne aj Jay Z. Na titulnej fotke svoju plastikami zničenú tvár do úžasu kriví Tori Spelling, pred ktorú opäť pokľakol jej manžel Dean McDermott. Tí sa aj s ich deťmi vybrali minulý týždeň na romantickú dovolenku do Paríža, a tá teda bola skutočne romantická. Dean zarezervoval celú reštiku Cafe De LHomme len pre jeho rodinu a na terase s výhľadom na Eiffelovku požiadal Tori už tretíkrát o ruku.

Prvýkrát ju požiadal o ruku na Vianoce v roku 2005. V máji 2006 sa zosobášili, no napriek tomu pred ňu pokľakol s prsteňom aj na Vianoce v tom istom roku. Do tretice Tori obdaroval starožitným prsteňom. Dojatá Tori povedala: „Dean to všetko naplánoval s majiteľmi. Chcel, aby sme mali terasu sami pre seba. A potom ma prekvapil, keď pokľakol a obdaroval ma starožitným snubným prsteňom. Bol to pre nás dokonalý rodinný moment jednoty a lásky. Zatiaľ nemáme žiaden dátum svadby, ale v máji budeme oslavovať desiate výročie.“

Je teda celkom možné, že už o mesiac si Tori opäť oblečie svadobné šaty. A musím povedať aj to, že v tom cítim ďalšiu reality šou. Na to, že nemajú prachy a majú dlhy všade kam sa pozrú, si žijú celkom dobre. Výlet do Paríža pre 6 člennú rodinu, starožitný prsteň a rezervovanie celého podniku priamo pod Eiffelovkou asi nie sú lacnou záležitosťou. Ale veď oni sa určite vynájdu, všetko pre nás natočia a peniažky budú doma.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk