Trendy: SVADBA FILMY

Máme tu ďalšie tehotenstvo

pridal kara 6.5.2016 o 19:34


Rodina Kardashianovcov sa opäť rozrastie. 

Rodinnej drámy nikdy nie je dosť, a tak sa Rob Kardashian rozhodol, že nabúcha Blac Chynu. Teda, mám skôr podozrenie, že to ani tak nebolo rozhodnutie, ale skôr nehoda. Alebo možno zámer z Chyninej strany. Každopádne, toto všetko vysvetľuje, prečo tak rýchlo prebehli zásnuby.

Dnes viacero blízkych zdrojov potvrdilo hneď niekoľkým médiám, že Chyna je tehotná a už dokonca zopár mesiacov. A keďže Rob a Chyna randia len od januára, zrejme sa im šmyklo celkom skoro. Správy o tehotenstve sa rozhodli potvrdiť aj oni, a tak obaja na svoj instagram pridali emoji tehotnej Chyny.

Aj keď tehotenstvo pravdepodobne plánované nebolo, vraj sa obaja na bábätko veľmi tešia. O niečo menej sa asi teší Robova rodina. Úplne vidím hysterickú Kylie, ako sa hádže o zem. Aj keď sa s Chynou už tvária, že sú kamarátky, dosť pochybujem o tom, že to tak naozaj je. Prvé bábätko s priezviskom Kardashian bude mať asi riadny zmätok v rodinných vzťahoch. Jeho mamča má totiž už trojročného syna s Tygom, ktorý teraz chodí s Kylie, ktorá je Robova sestra. Keď sa vezmú aj Kylie a Tyga a budú mať dieťa aj oni, tak sa z toho už asi nevysomári nikto.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk