Sarah Paulson si bude milovať koho ona chce

pridal WonderWoman 10.5.2016 o 15:17


Veď prečo by aj nemala?

Sarah Paulson je 41 ročná herečka, o ktorej sa toho nikdy nejak nepísalo, lebo akosi nebolo čo. To sa však zmenilo koncom minulého roku, kedy sa 73 ročná herečka Holland Taylor priznala, že je bisexuálka a tým nepriamo potvrdila dohady o tom, že má niečo práve so Sarah. Odvtedy sa spoločne objavili na viacerých spoločenských akciách a nijako sa svojim vzťahom netaja. Pre najnovšie vydanie magazínu NOTOFU Sarah prezradila svoje stanovisko k vzťahom ako takým.

„Mali by ste mať možnosť milovať kohokoľvek kur*a chcete. Som presvedčená o tom, že každý by mal mať možnosť hovoriť svoju pravdu a jednoducho hovoriť čo hovoriť chce a ukázať svetu, kto je.“  V marci prvýkrát vyhlásila pre New York Times, že je skutočne zamilovaná. Je však možné, že ju Holland uchvátila už pred desiatimi rokmi, kedy sa po prvý raz stretli a Sarah ju označila ako pravdepodobne najkrajšiu ženu, akú kedy videla. Veľký vekový rozdiel v jej prípade vôbec nehrá rolu. keďže aj predtým bola sedem rokov vo vzťahu s Cherry Jones, ktorá je od nej o 18 rokov staršia. Sarah tvrdí, že má akúsi naliehavú potrebu byť s niekým starším. „Myslím si, že je tu väčšie ocenenie času a toho, čo spolu máte a čo je dôležité.“

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk