Kaley Cuoco je oficiálne rozvedená

pridal kara 10.5.2016 o 11:59


A plateniu výživného sa nevyhne.

Bolo načase, veď už má nového frajera. Žiadosť o rozvod podala Kaley už v septembri, no pár mesiacov trvalo, kým sa dohodli. Ryan Sweeting totiž jej žiadosť chvíľu ignoroval a mesiac mu trvalo, kým vôbec zareagoval. Napriek predmanželskej zmluve si vypýtal výživné a žiadal, aby mu Kaley zaplatila aj náklady na právnikov. A musí byť od radosti bez seba, pretože mu to vyšlo.

Súd ich rozviedol 6. mája a dopadlo to nasledovne – Kaley uhradí Ryanovi náklady na právnikov vo výške 55 tisíc dolárov. Ryan dostal aj dočasné výživné vo výške 165 tisíc dolárov, ktoré bude vyplatené do 30. novembra 2016. Pre povaľača Ryana slušné prachy, pre Kaley trápne drobné, keďže za epizódu Big Bang Theory zarobí milión. Ostali jej aj obidva ich spoločné domy v Kalifornii, takže v konečnom dôsledku to ani pre ňu neskončilo zle a určite je rada, že už má od neho pokoj.

Ryan a Kaley kedysiMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk