Kate Moss zatrhla svojmu frajerovi drogy

pridal WonderWoman 17.5.2016 o 21:59


A poslala ho na liečenie.

To je ale prísna mamina! Pardon, prísna frajerka. Trošku ma pomýlil ten veľký vekový rozdiel. A asi aj fyzický zjav, lebo 29 ročný Nikolai von Bismarc totiž popri 42 ročnej Kate vyzerá trošku ako jej syn. A dokonca akoby po nej aj čo to podedil, keďže rovnako ako ona, tiež holduje bielemu prášku a nemyslím ten kypriaci do pečiva.

Vyzerá to ale tak, že Kate už dostala rozum a nechce, aby Nikolai dopadol ako ona. Stačí si pripomenúť, ako vyzerá po tých rokoch bujarého života bez make up-u. A keďže jej mladý zajačik preferuje podobný životný štýl, rozhodla sa vykopnúť ho zo svojho domu v Cotswolds a poslať na odvykačku. K tomuto rozhodnutiu dospela minulý týždeň po tom, ako si dal Nikolai do nosa a začal halucinovať. Bol to tak vydarený trip, že pri naháňaní imaginárneho votrelca vyskočil z okna. Áno, vyskočil z okna. Znie to ako informácia z našich televíznych správ, ale deje sa to aj inde. Informoval o tom denník The Sun, ktorému zdroj prezradil aj to, že Nikolai sa správal ako vyšinutý a Kate mu chce pomôcť a dať ho do poriadku. Ak vraj svoje problémy nevyrieši, hrozí, že o Kate príde. Tak držíme palce, aby odvykačka zabrala, drogy jsou špatné, ano?#southpark

 

„Poď, mladý, ideme na odvykačku.“

„Ale predtým sa najeme.“

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk