Ktorý párik zatúžil po piatom potomkovi?

pridal kara 1.6.2016 o 21:01


David-And-Victoria-Beckham-Main

Hádanie asi nebude veľmi ťažké, veľa celebritných párikov nemá doma štyri deti. 

Vylučovacou metódou ste asi veľmi rýchlo prišli na to, že ide o Victoriu a Davida Beckhamovcov. V Hollywoode je momentálne obrovský baby boom, čo zrejme prebudilo chuť na ďalšie dieťa aj u Victorie. Predsa len už má 42 rokov, a tak ak by ešte nejaké bábo chceli, už by bolo asi celkom fajn na tom začať pracovať.

So svojou túžbou po ďalšom potomkovi sa mala Victoria údajne zdôveriť svojej najlepšej priateľke Tane Ramsay, ktorá momentálne tiež čaká svoje piate dieťa so svojím mužom a slávnym kuchárom Gordonom. Tana ale zrejme tajomstvo neudržala, keďže médiám to opäť nabonzovali blízke zdroje. Tie prezradili aj to, že Victoria zaradila do svojho jedálnička výrazne zvýšené dávky brokolice a listovej zeleniny, aby mala dostatok kyseliny listovej.

Victoria a David sú spolu už 19 rokov a majú spolu už štyri deti – 17 ročného Brooklyna, 13 ročného Romea, 11 ročného Cruza a takmer 5 ročnú Harper.

Victoria a David

1437681448_david-victoria-beckham-467

rodinka pokope

victoria-beckham-435

Brooklyn

brooklyn

Romeo

Romeo-Beckham-Burberry-London.ms.110315

Cruz

cruz-beckham-kids-choice-sports-2015-awards-01

Harper

harperMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk