Sarah Paulson vzala frajerku na prechádzku

pridal WonderWoman 13.6.2016 o 6:52


co

Lebo starým ľuďom prospieva pobyt na čerstvom vzduchu.

Sarah Paulson a Holland Taylor sa ľúbia. To už vieme. A sú spolu aj napriek tomu, že Sarah má 41 a Taylor 73. Môžu sa vykašľať na 32 ročný rozdiel. Doteraz sme ich spoločne vídali len na červenom koberci, ale v nedeľu sa ruka v ruke vybrali na prechádzku a nákup na farmársky trh. Holland vo svojom veku potrebuje veľa čerstvého ovocia a zeleniny a aj prechádzka na čerstvom vzduchu jej istotne spraví dobre. A to sú fakty, nie výsmech.

Tieto dve dámy už sú spolu vyše roka a Sarah sa netají tým, že je do Holland veľmi zaľúbená. Dokonca v jednom rozhovore pre magazín People povedala, že je otvorená všetkému, čo príde, napríklad aj svadbe s Holland a spoločným deťom. Nekonkretizovala, ako k tým deťom chce prísť, ale jediné možné riešenie vidím v adopcii. Je evidentné, že Sarah je skutočne zaľúbená a ja ako beznádejný romantik tomu fandím. Holland musí byť naozaj výnimočná osobnosť, keď robí Sarah takou šťastnou. Podľa jej slov, odkedy sú spolu, jej život je bohatší a zaujímavejší, ako si kedy dokázala predstaviť. A potom, že so starými ľuďmi je nuda.

1

2

3

4

5

6

7

8

Vidno, že sú spolu naozaj šťastné10Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk