Temný Idris Elba

pridal WonderWoman 4.7.2016 o 13:13


ov

Práve nakrúca nový film.

Idris je váš obľúbenec, tak som si povedala, že by sme mu mali dať viac priestoru. Predsa len, podľa magazínu People je to štvrtý najsexy muž za rok 2015 a sexy muži sú na Pikoškách viac ako vítaní. Môj hrnček kávy to síce nie je, ale je to sympoš. A černoch. A sympatických černochov mám rada.

Idris je momentálne v New Yorku, kde natáča spolu s Matthew McConaughey-im film The Dark Tower. Ako to už býva, pred filmom bola kniha, v tomto prípade viac kníh. Temná veža je 8 dielna sága od majstra Stephena Kinga (kto ho nepozná, povinne utekať do miestnej knižnice) a má prvky fantasy,  hororu a westernu. Znie to podivne, ale Stephen King je elita vo svojom odbore, takže ak sa bude film držať predlohy, mohlo by to dobre vypáliť. Idris stvárňuje hlavného hrdinu Rolanda, posledného pištoľníka Stredosveta. A viac vám nebudem prezrádzať, nech zachovám tajomno. Film by mal prísť do kín vo februári budúceho roku, takže dovtedy stihnete prečítať zopár kníh. Ja sa do toho asi pustím.

 

1

2

3

4

5

6

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk