Amanda Seyfried sa zasnúbila

pridal kara 15.9.2016 o 21:39


0

Za koho sa bude vydávať?

Teda za predpokladu, že k svadbe dôjde. Pri mnohých celebritných zásnubách tomu tak totiž nebýva. A ktovie ako to bude v tomto prípade, keďže ešte neubehol ani rok od Amandinho posledného rozchodu. A aj tam to bolo vážne, veď už hovorila o deťoch. Nakoniec sa ale jej vzťahu s hercom Justinom Longom nezadarilo, a tak si našla iného herca. Tým šťastným je Thomas Sadoski. Hrdličky sa spoznali minulý rok počas práce na Broadwayi a randiť začali v marci tohto roka. A svoju lásku vôbec neskrývajú. Sú si ňou zrejme poriadne istí, keď sa už po pol roku rozhodli pre takýto veľký krok.

Začiatkom tohto týždňa si pustil ústa na špacír nejaký blízky zdroj, ktorý radostné noviny o zásnubách vykvával magazínu UsWeekly. A teraz už sú správy oficiálne potvrdené aj ich hovorcami. Ak budú v takejto rýchlosti pokračovať, môžeme sa asi čoskoro tešiť na svadbu.

Amanda už v uliciach New Yorku stihla paparazzom predviesť aj prsteň, a ten je dosť netradičný. Žiaden obrovský šuter nečakajte, ide o tenučký prsteň bez kamienkov, ktorý vyzerá skôr ako obrúčka.

Amanda Seyfried steps out for the first time since getting engaged in New York and keeps her engagement ring hidden. The Ted 2 star got engaged to actor Thomas Sadoski Pictured: Amanda Seyfried Ref: SPL1353602 130916 Picture by: Splash News Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com

2

Amanda a Thomas

3

4

5

NEW YORK,  NY - JUNE 07: Actors Thomas Sadoski (L) and Amanda Seyfried attend the 2015 Tony Awards at Radio City Music Hall on June 7,  2015 in New York City. Dimitrios Kambouris/Getty Images for Tony Awards Productions/AFP == FOR NEWSPAPERS,  INTERNET,  TELCOS & TELEVISION USE ONLY ==

NEW YORK,  NY - MAY 19: (L-R) Actors Thomas Sadoski and Amanda Seyfried attend "The Way We Get By" opening night after party at Four at Yotel on May 19,  2015 in New York City. (Photo by Astrid Stawiarz/Getty Images)Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk