Nazdar, pikoškári!

pridal WonderWoman 27.9.2016 o 21:44


cov

Idris Elba vás zdraví.

Ách, Idris. Náš drahý Idris. Málokedy sa stane, že je niekto tak sexy na obyčajných paparazzi fotkách. Niekto, kto má na sebe obyčajné pásikavé tričko (milujem pásiky) a modrú čiapku ako tatko Šmolko. A aj napriek tomu vám pri pohľade na neho tečú slinky. Veru, nie nadarmo sa minulý rok umiestnil štvrtý v rebríčku najsexy mužov, ktorý zostavil magazín People.

Takže tento štvrtý najsexy muž roku 2015 momentálne v Brisbane natáča pokračovanie Thora spolu s Chrisom Hemsworthom a Tomom Hidlestonom. Včera si však dal prestávku v natáčaní a vybral sa do Sydney na nákupy. Okrem toho, že v civile vyzeral výborne, rozdával úsmevy na všetky strany a neváhal si ani podať ruku s fanúšikmi, či zakývať Ignácovi do foťáku. Nedávno tiež pre Daily Mail prezradil, že síce veľmi nemal čas spoznať austrálsku kultúru, lebo stále natáča, ale ľudia sú v tejto časti sveta veľmi zlatí. Nie, Idris, to ty si zlatý a mohol by si prísť niečo natočiť aj k nám na Slovensko a spoznať trochu aj našu kultúru.

 

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk