Čo týždeň dal

pridal kara 28.9.2016 o 21:59


collage

Čo zaujímavé sa udialo v životoch celebrít za posledný týždeň?

Brad Pitt sa rozhodol, že sa v tomto čase bude sústredi na rodinu a nie na prácu, a tak sa ospravedlnil z premiéry dokumentárneho filmu Voyage of Time, v ktorom bol v úlohe rozprávača. „Som vežmi vďačný, že som mohol by súčasou tohto fascinujúceho a náučného projektu, ale momentálne sa sústredím na svoju rodinnú situáciu a nechcem odvádza pozornos od tohto výnimočného filmu, ktorý odporúčam každému, aby si pozrel.“ Vynorili sa aj nové informácie ohžadom ich rozvodu. Jeden zdroj tvrdí, že s Angelinou žili už mesiace v iných častiach domu a v podstate si obaja žili svoj vlastný život. Po obvineniach, ktoré sa vyskytli v médiách, že Brad pije a fajčí trávu, sa Brad dobrovožne ozval, že odovzdá vzorky moču. Tie teda aj otestovali pár dní po incidente v lietadle. Výsledok nepoznáme, ale predpokladám, že ak by si nejaké drogy dal, polícii by sa sám neponúkal, že im načúra do pohára. K rozvodu sa vyjadril už aj manžel Jennifer Aniston – Justin Theroux: „Ako diea z rozvedenej rodiny môžem poveda len tožko, že sú to príšerné správy pre tie deti a to je všetko, čo sa k tomu dá poveda. Je nepodstatné komentova čokožvek iné. Tí žudia prežívajú ažké časy a to je smutné.“

1420823076_angelina-jolie-brad-pitt-zoom

Jim Carrey momentálne rieši žalobu, ktorú na neho podal bývalý manžel jeho zosnulej priatežky Cathriony. Zverejnil vyhlásenie, že sa bude bráni, čo bývalého manžela zrejme nasralo, a tak poskytol médiám ďalšie informácie. Jim vraj Cat nakazil pohlavnou chorobou – herpesom. V liste, ktorý adresovala Jimovi, sa po tomto zistení označila ako poškodený tovar, ktorý už nikto nebude chcie. Médiám poslal aj smsky, ktoré si údajne Jim a Cat vymieňali, v ktorých mu Cat o svojej chorobe písala a Jim to odmietol, že to musela dosta od niekoho iného. Po pár ďalších správach s ňou vzah ukončil cez smsku s vyjadrením, že je to na neho priveža drámy a stresu.

Jim Carrey

1

Pharrell Williams a jeho manželka Helen Lasichanh čakajú druhé diea. Minulý štvrtok si vyšli na večeru, ktorú organizoval Chanel, a Helen prišla s bruškom. Správy o tehotenstve neskôr potvrdil aj jeho hovorca. Spolu už majú 7 ročného syna, ktorý sa vola Rocket Ayer.

Mandatory Credit: Photo by Katie Jones/WWD/REX/Shutterstock (5925848l) Helen Lasichanh and Pharrell Williams Chanel celebrates the launch of 'No.5 L'eau', Inside, Los Angeles, USA - 22 Sep 2016

Ak ste si náhodou nevšimli, že pikošku o Ryanovej svadbe sme chvížku po zverejnení aktualizovali, pre istotu vám to píšem aj sem. Čitatež pikošiek predsa musí disponova len overenými infoškami a žiadnymi kačicami. A svadba Ryana a Evy bola nakoniec len kačica. Trocha ma utešuje fakt, že sme nenaleteli ako jediní a články muselo aktualizova hneď niekožko zahraničných portálov. Keďže sa tieto správy začali šíri len deň po prevalení rozvodu Angeliny a Brada, neprekvapilo by ma, keby išlo o prácu nejakého šikovného PR manažéra, ktorý chcel trocha ukžudni ošiaž okolo ich rozvodu a nasmerova pozornos niekam inam. Nevyšlo, Gossip Cop a TMZ správy o svadbe vyvrátili len chvížu po ich zverejnení.

TORONTO, ON - SEPTEMBER 07: (L-R) Actors Ben Mendelsohn, Dane DeHaan, Bradley Cooper, Eva Mendes, Ryan Gosling, Writer/Director Derek Cianfrance and actor Emory Cohen attend "The Place Beyond The Pines" premiere during the 2012 Toronto International Film Festival at Princess of Wales Theatre on September 7, 2012 in Toronto, Canada. (Photo by Sonia Recchia/Getty Images)

Predstavujem vám malú Dusty Rose Levine. Tá sa narodila minulý týždeň a Adam sa už stihol na svojich sociálnych sieach pochváli jej fotkou.

14344978_1594027383956511_4644044799336249209_n

Frajer Courteney Cox – Johnny McDaid – si nechal na ruku vytetova jej iniciály. Síce romantické, ale dos hlúpe. Sú spolu dva a pol roka a to už stihli zruši zásnuby a na pár mesiacov sa rozís. Tak teda držím palce, nech to nebude musie o chvížu odstraňova.

38ade9f100000578-3801702-image-a-13_1474535016370

Kim sa rozhodla uvies na pravú mieru svoj komentár ohžadom Donalda Trumpa a povedala fanúšikom, koho teda bude voli. „Včera bola zverejnená moja citácia z rozhovoru, ktorá spôsobila, že mi vyvolávali všetci priatelia, rodina a dokonca aj žudia z tímov oboch kandidátov, takže chcem vysvetli kontext, v ktorom som povedala, že váham ohžadom svojej vožby. V jeden moment som si nebola 100% istá, či budem vôbec v týchto vožbách voli. Nechcela som voli bez informácií. Ale zároveň som myslela aj na to, že tým, že voli nebudem, nevyužijem svoj hlas, takže som sa rozhodla poradi sa so svojimi najbližšími priatežmi a rodinou, ktorých žúbim a ktorým verím, a mali sme otvorenú debatu o politike. Rozmýšžala som nad vecami, ktoré sú pre mňa natožko dôležité, že prevažujú všetko ostatné, a to je zmena zákonov o držbe zbraní a ochrana ženského práva na bezpečnú a legálnu interupciu. Zistila som, že bez pochyby stojím pri Hillary. Verím, že Hillary bude najlepšie reprezentova našu krajinu a že je kvalifikovaná na túto prácu. Tento rok nevolím len sama pre seba, ale aj pre svoje deti, a to som tiež brala do úvahy pri rozhodovaní sa.“

300e3e5000000578-0-image-a-1_1452544917200

Z Christiny Aguilery je opä blondína. A to je celkom škoda, keďže ako ryšavka bola fakt kočka.

capture

Lea Michele si zašla pokeca k Ellen, ktorá sa jej snažila nájs nového frajera.

Miley Cyrus pokračuje v obliekaní sa a spievaní. Teším sa.

Minulý týždeň si zašla aj k Sethovi Meyersovi, ktorý sa s ňou snažil nasilu skamaráti.

Mean Tweets Jimmyho Kimmela sú spä.

Gaga zverejnila k svojej novej pesničke Perfect Illusion už aj klip.

Trailer na film Passengers, v ktorom si zahrali Jennifer Lawrence a Chriss Pratt, je už vonku. A ako fanúšik scifi filmov musím poveda, že sa celkom teším. Po dlhej dobe trailer, ktorý neprezradil všetko.Môžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk