Maddox je na Angelininej strane

pridal kara 21.10.2016 o 21:58


angelina-jolie-maddox-brad-pitt-72415

Brada Pitta nevníma ako svojho otca.

A to aj napriek tomu, že Brad ho adoptoval pred jedenástimi rokmi a od malička ho vychovával spolu s Angelinou. Aj keď sa už začiatkom mesiaca Brad stretol s deťmi, až teraz prezradili blízke zdroje, že Maddox sa s ním stretnúť odmietol. S Angelinou si je veľmi blízky a je na jej strane. Blízky zdroj ešte dodal: „Nevidí sám seba ako Bradovho syna. Brada nechce už nikdy vidieť.“ Napriek tomu sa ale premohol a s Bradom sa nakoniec stretol. Stretnutie prebehlo v stredu poobede za prítomnosti terapeuta. S tým má vraj pravidelné sedenia celá rodina a je celkom možné, že stretnutie nebolo z Maddoxovej iniciatívy, ale kvôli odporúčaniu terapeuta. Ten vraj zhodnotil, že teraz je najlepší čas na ich prvé stretnutie od incidentu v lietadle. Keďže má Maddox už 15 rokov, bude si môcť vybrať, u ktorého z rodičov chce po rozvode ostať. Bradove šance asi nie sú veľmi vysoké.

Aj situácia okolo rozvodu sa opäť trocha komplikuje, keďže ich dočasná dohoda platila len do 20. októbra a zatiaľ nie sú žiadne správy o nejakej ďalšej. Brad mal údajne do tohto termínu aj zareagovať na Angelininu žiadosť o rozvod, no zatiaľ neboli žiadne papiere z jeho strany doručené na súd. Údajne sa tomu vyhýba, lebo má obavy, že sa tým spustia veľké ťahanice ich právnikov a myslí si, že táto dráma by mohla mať negatívny dopad na ich deti. Situácii veľmi nepomáha ani to, že Brad je vraj v kontakte s jej otcom Jonom Voightom. Ten síce s Angelinou nemá práve najlepší vzťah (kto ho s ňou má, že áno), no s Bradom vychádzal vždy. Angelina je na neho vraj veľmi nahnevaná a nepáči sa jej, že komunikuje s Bradom. Je s ním síce v kontakte, ale žiadne detaily mu nehovorí, keďže mu neverí. S Bradom ale v kontakte stále nie sú a všetko riešia len cez právnikov.

Angie a Brad s Maddoxom

1

280092ff00000578-0-image-m-17_1430005827861

rs_1024x759-160923120057-1024-brad-pitt-maddoxMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk