Rita Ora má nového frajera

pridal WonderWoman 2.11.2016 o 9:49


cov

Ako inak – hudobníka.

Rita už randila s bubeníkom Travisom Barkerom, spevákom Ricky Hilom a nesmieme zabudnú ani na Calvina Harrisa, s ktorým tvorili pár vyše roka. No a teraz má Rita po svojom boku opä ďalšieho hudobného kolegu, ktorým je 26 ročný spevák a gitarista menom Andrew Watt. Má rockovú kapelu California Breed a husté kučeravé vlasy. To len keby ste si náhodou nevšimli.

Rita s Andrewom sa pred pár dňami vrátili z romantického výletu z Ríma. Pristáli na letisku v Londýne a spoločne sa vybrali k Rite domov. Hoci zatiaž nepotvrdili svoj vzah, v Ríme ich nafotili, ako sa k sebe nežne túlia na schodoch a prechádzajú sa nočným mestom. V polovičke septembra ich zas videli na romantickej večeri, takže to nevyzerá na žiadnu jednonocovku. Uvidíme, či to Rite tentokrát vyjde, aj keď jej výberu partnerov vežmi nerozumiem (s výnimkou Calvina). Andrew ale vyzerá ako celkom milý týpek, tak snáď sa im podarí nerozís aspoň do konca roka.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 Môžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk