Justin Bieber v kampani pre Calvina Kleina

pridal kara 7.1.2015 o 20:48


Žeby bol toto dôvod, prečo na neho Selena nevie zabudnúť?

Justin má na nových fotkách pre značku Calvin Klein celkom napráskané trenky. Toto ale zrejme Selenin dôvod nebude, keďže to skôr pôsobí, akoby si tam natlačil aspoň dva páry ponožiek, takže naďalej budeme musieť len hádať, čo ju k nemu stále tak ťahá.

V kampani sa objavil spoločne s modelkou Larou Stone, ktorá je na niektorých záberoch hore bez. Tešiť sa ale nemusíte, lebo jediné bradavky, ktoré uvidíte, budú tie Justinove. A keby sa nonstop netváril ako samoľúby yebko, tak by sa možno aj dalo povedať, že z neho vyrástol celkom pekný mladý muž. No takto nie, vždy keď vidím ten jeho trpiteľský výraz opusteného šteniatka, zavierajú sa mi päste.

Selena, prezraď nám, koľko ponožiek tam má?

Justinove pózy mi opäť pripomenuli jeden diel Saturday Night Live, kde ho parodovala Kate McKinnon tak presvedčivo, až som chvíľami myslela, že je to on. Možno aj v kampani pre Calvina je to ona a preto museli trencle vycpať ponožkami, ktovie. Vo videu od 1:58.
 Zaradené pod: Celebrity, Justin Bieber
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
NOVINKY
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk