Čo týždeň dal

pridal kara 12.1.2015 o 19:15


Čo sa udialo za posledný týždeň?

Blake Lively cez sviatky predčasne porodila. Ona a bábätko sú v poriadku. Na svet vraj priviedla dievčatko menom Violet. Teda aspoň to na twitteri tvrdí ževraj sestrička z nemocnice, kde sa o Blake starajú.

Jessica Biel už bruško neschová. A ani sa už nesnaží. Takže je to oficiálne, z Justina Timberlaka bude tatko.

Jennifer Love Hewitt a Brian Hallisay čakajú druhé dieťa. Jej hovorca to v stredu potvrdil pre E!News.

Dieťa na ceste je aj u Cucumberovcov. Benedict a jeho snúbenica Sophie čakajú ich prvé dieťa. Benedictov hovorca to potvrdil pre MailOnline.

Katy Perry a John Mayer sú zase spolu. Minulý víkend si vyrazili na večeru a spustili tým vlnu špekulácií. Už sa stihol ohlásiť aj nejaký blízky zdroj, ktorý potvrdil pre E!News, že spolu boli celý týždeň a aj tento víkend. Ďalší zdroj, ktorý ich videl cez víkend na rande, povedal, že spolu vyzerali veľmi spokojne a niekoľkokrát sa pobozkali. Ďalší zas povedal, že sú celkom určite opäť spolu a že spolu tento týždeň strávili každú noc. Čo myslíte, koľko im to vydrží tentokrát?

Spolu sú opäť aj Jennifer Lawrence a Chris Martin. Keby len opäť, ono to vlastne vyzerá, že sa vôbec nerozišli. Blízky zdroj povedal pre magazín People: „Stále spolu chodia a aj chodili. Napriek tomu, že sú obaja veľmi zaneprázdnení, ich vzťah je silný. Vidia sa vždy, keď môžu.“

A aj títo dvaja sa k sebe vrátili. Jennifer Lopez asi naozaj nevydrží sama, a tak podľa najnovších rečí jej posteľ opäť zohrieva zajačik Casper Smart. Podľa Entertainment Tonight opäť tvoria pár.

Angelina Jolie v rozhovore pre taliansky magazín IO Donna prezradila, že s Bradom boli svoji už dávno pred svadbou vo Francúzsku. „Pred svadbou vo Francúzsku sme už boli zosobášení v Kalifornii. Keďže sme Američania, nemohli sme sa legálne vziať vo Francúzsku. Jedného dňa som jednoducho povedala Bradovi: Stretnime sa o 16:30. Zavolala som sudcovi a podpísali sme dokumenty.“ Už v marci istý zdroj tvrdil UsWeekly, že Angelina o sebe hovorí ako o vydatej žene, a zrejme hovoril pravdu.

Láska nevydržala Mattovi LeBlancovi. S Andreou Anders sa rozišli po ôsmych spoločných rokoch. Dokopy sa dali pri natáčaní seriálu Joey.

Patizónova frajerka FKA Twigs odhodila zábrany pre V magazín a takto to dopadlo. Mimochodom, cez sviatky sa už stihla zoznámiť s Robovou rodinou a vraj sú z nej všetci nadšení a páči sa im viac ako Kristen.

Kristen to už ale asi môže byť jedno a oddáva sa svojej lesbickej láske. Minulý týždeň si s Aliciou vyrazili na Havaj a sorry, ale takto sa k sebe kamarátky nechovajú.

Kim sa podarilo natlačiť na ďalšiu obálku magazínu Vogue – tentokrát je to austrálska verzia. Aspoň niečo sa jej darí, keďže otehotnieť veľmi nie. V piatok pre E!News priznala, že v tomto zatiaľ veľký úspech nemajú.

Na internet unikla nevyfotošopovaná Justinova fotka z kampane pre značku Calvin Klein. Škoda len, že to vyzerá tak, že vyfotošopovaná aj tá napravo, akurát opačným smerom. Na Instagrame značky pribudla Justinova fotka z nejakej akcie, kde je len v trenkách, a aj keď tam nevyzerá tak ako v kampani, nevyzerá tam ani tak, ako na fotke vpravo.

Rita Ora a jej zostrih z osláv nového roka, pri ktorom sa inšpirovala Beyoncé

Speváčka Sia ma nový psychopatický klip. V hlavnej úlohe Shia LaBlb.

 

Ellie Goulding a jej pesnička k Fifty Shades of Grey:

 

Minulý týždeň to bolo zaujímavé aj u Jimmyho Fallona (a to sa nestáva veľmi často). Nicole Kidman priznala, že o neho kedysi mala záujem.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk