Malý a veľký Jude

pridal WonderWoman 16.8.2015 o 21:58


Videli ste už niekedy takú podobu?

Hovorí sa, že jablko nepadá ďaleko od stromu. Alebo že aký otec, taký syn. Na Juda Lawa a jeho syna Raffertyho to sedí ako riť na šerbel. Chcela som dať ako Kimina riť na Karolovu tvár, ale o pár minút začína embargo, takže som ticho. Neviem či ste vedeli, že Jude-ov prvorodený, 18 ročný Rafferty je model. A nielen foto model, ale aj ten, čo sa producíruje po móle. Konkrétne napríklad pre módnu značku DKNY. Zapózoval si aj pre anglický Vogue, takže našliapnuté má v modelingu veľmi dobre. A ani sa niet čo diviť, keďže je vernou mladšou kópiou svojho fešného otca. Jude si môže hrať pápeža koľko chce, aj tak vždy bol, je a aj na starobu určite bude sexy.

Prestávku v natáčaní využil na to, aby si vyšiel so svojim synátorom na prechádzku po Londýne. Keby nemal Rafferty momentálne blonďavé vlasy, vyzerali by ako dvaja bratia. Alebo ako Kristen s frajerkou. Síce to podľa fotiek vyzerá, že šli len do obchodu a späť, ale aspoň si pokecali a Jude prevetral voľné háremky. Tak čo, je krajší Jude senior, alebo junior?

Čistý Jude za mlada

 

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk