Mary-Kate Olsen si vždy rada zajazdí

pridal WonderWoman 29.8.2015 o 15:50


A treba uznať, že jej to celkom ide.

Mary-Kate, známa to Olsenka, sa vo štvrtok vybrala spolu so svojim snúbencom Olivierom Sarkozym do Hamptons. Neboli sa tam iba poprechádzať ruka v ruke, ale pozrieť sa na konskú showku, ktorej sa Mary-Kate osobne zúčastnila. Neviem ako vás, ale mňa teda príjemne prekvapilo, že toto niekdajšie anorektické žieňa dokáže nielen vysadnúť na koňa, ale aj udržať sa v sedle a dokonca v ňom zdolávať prekážky.

Olivier si ju ale za tie tri roky, čo sú spolu, ako správny ocko frajer vykŕmil a tak nemá problém zvládnuť základný parkour. A to dokonca už druhý rok po sebe. Tak zas, čo si budeme hovoriť.  Olivier má o 17 rokov viac, plus má dve deti. Takže vie, ako vychovať normálne sa stravujúceho jazdca. Proste jej povedal, že keď nebude pekne papať, nebude chodiť na koníky a nebude môcť s ostatnými deťmi pozerať večerníček. Slovo dalo slovo a tak dnes Mary-Kate môže veselo jazdiť a určite veselo trénuje aj s Olivierom po večeroch. Fuj.

Naši zaľúbenci

Jazdkyňa

Žeby stres pred pretekom? A tiež vidíte obrúčku?

Tu nevyzerá, že si to užíva

Vyhodili si z kopýtka

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk