Dve hrozná

pridal kara 31.8.2015 o 12:00


A.k.a. Amber Rose a Blac Chyna.

Dve ohrdnuté ženy, ktoré spojila nenávisť ku Kardashiankám a spravila z nich najlepšie kamošky. Alebo nimi možno už boli aj predtým, až taký prehľad v týchto béčkových celebritách nemám. Blac Chyna má problém s Kylie, ktorá jej prebrala frajera a otca jej dieťaťa Tygu, a Amber svoju kamošku v nenávisti podporuje a len úplnou náhodou je jej ex Karol ženatý s jednou z Kardashianiek. Už mali medzi sebou aj nejeden konflikt na twitteri, no napriek tomu sa tieto dve nádhery Kardashiankami neváhajú inšpirovať.

Chystajú totiž vlastnú reality šou. Lebo podľa vzoru Kardashianiek nie je rýchlejšia cesta k zbohatnutiu a sláve. A tak už podpisujú zmluvu pre MTV. Šou by sa mala točiť okolo ich bežných životov, okolo starostlivosti o ich deti a práce. No, to znie teda fakt zaujímavo, tuším mi aj začne byť ľúto, že nemám káblovku.

Amber sa ale inšpirovala manželkou svojho bývalého aj pred pár dňami, keď sa slávnostne spustil predaj jej novej kolekcie slnečných okuliarov The Bash. S Blac Chynou tam prišli jak dve hrozná, no Amberine šaty boli nejaké povedomé. No vyzerali rovnako hrozne na nej, ako pred pár mesiacmi v tmavšej ružovej na Kimike, takže si aspoň nemajú čo vyčítať.

tretie hroznoMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk