Nový párik na scéne

pridal kara 1.10.2015 o 20:58


Travis, prečo?!

Travis Barker a Rita Ora spolu randia. Ževraj. A trvá to až 10 dní. Pod chvížou sa v médiách objavujú kadejaké zaručené správy o nových celebritných párikoch a vždy sa o pár dní ukáže, že to bol bullshit, ale teraz mám fakt strach. Ritu Oru totiž ani vežmi nepoznáme kvôli jej hudbe, ale kariéru si buduje na celebritných kamoškách a celebritných vtákoch. Preto usudzujem, že Travis Barker pre ňu môže by celkom terno. A Travis je síce pán bubeník, ale je známy tým, že má rád blondínky žahších mravov. Takže z toho usudzujem, že Rita sa mu môže naozaj páči. A mne sa to nepáči, lebo Travis bol kedysi mojou detskou láskou. Aj keď teraz už vežmi nechápem prečo. Ale bol. A Ritu rada nemám.

Travis a Rita sa spoznali 20. septembra na basketbalovom zápase, a podža blízkych zdrojov UsWeekly spolu odvtedy intenzívne trávia čas. Travis je vraj silno do nej, pretože je podža neho zaujímavá a krásna. A spája ich aj láska k hudbe.

Som naozaj zvedavá, ako dlho potrvá táto zasúvačka láska.

Travis a RitaMôžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk