Amber Rose plače, lebo je štetka

pridal kara 8.10.2015 o 19:02


Teda vlastne… Skôr preto, že si to o nej ľudia myslia. Úplne neoprávnene. 

A tak si zorganizovala cez víkend v Los Angeles Slutwalk, na ktorý ju prišli podporiť ženy, ktoré majú podobnú skúsenosť. Amber aj vyšla na pódium a porozprávala svoje skúsenosti o tom, ako ju ľudia neprávom označujú za ľahkú ženu. Aj si poplakala. A obliekla sa na túto udalosť veľmi trefne – ako štetka. Tým chcela ale ževraj poukázať na to, že nezáleží na tom, čo si žena oblečie. A tak boli cecky ven, riť ven, rozkrok ven a podväzky tou správnou voľbou.

Rozplakalo ju spomínanie na jej bývalých partnerov. Najskôr porozprávala o Karolovi, ktorý o nej pri februárovej twitterovskej vojne s Kardashiankami vyhlásil, že sa po tom, čo s ňou bol, musel osprchovať 30 krát. Lebo že inak by nemohol ísť s Kim. To, koľkokrát sa musela osprchovať Kim, aby zo svojho brucha zmyla semeno jej pornoparťáka, už vtedy neprezradil. Amber toto jeho vyhlásenie veľmi ranilo, pretože spolu boli 2 roky a ľúbila ho, no zrazu bola za štetku a zlatokopku. Rozplakalo ju ale až spomínanie na jej manžela Wiza Khalifu, s ktorým síce už netvoria pár, no označila ho za lásku svojho života a dala mu dieťa. A Wiz po ich rozchode urobil pesničku, v ktorej si zanôtil, že „fell in love with a stripper, but fell out of love quicker“. Wiz mal ale aspoň gule na to, aby sa jej ospravedlnil a ona mu odpustila. A to radí všetkým ženám – aby sa nad to povzniesli, odpúšťali a boli pozítívne.

Amber prišla podporiť aj jej mamaMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk