Robin Thicke venčí deti

pridal kara 19.10.2015 o 19:57


Aha, pardón, tak to druhé je jeho frajerka, nie jeho dieťa.

No na svoju obhajobu musím povedať, že April má len 20 rokov, a tak by jeho dcérou kľudne byť mohla. Ako sa hovorí – mladosť pochabosť – no neviem, čo by mi muselo v hlave preskočiť, aby som si začala s chlapom, čo má skoro štyridsiatku na krku, keď som mala dvadsať. A keby mi aj náhodou natoľko preskočilo, som presvedčená o tom, že moji rodičia by mi to velice rýchlo z tej preskočenej hlavy vytĺkli. Ale o túto slečnu sa asi rodičia nestarajú, a tak ju teda pod svoje krídla otcovsky vzal Robin a stará sa o ňu on. Ale asi nie veľmi dobre, lebo dievča vyzerá nejako vyhladovane. April Love Geary sa síce živí ako modelka (ževraj, ale dokým začala trkať s Robinom som o nej nepočula), takže je logické, že bude chudá, a áno, aj moja milovaná Candice je chudá modelka, no ako tak pozerám na April, zmocňuje sa ma silný pocit, že jej postava nie je výsledkom dobrých génov, zdravej stravy a cvičenia, ale že hladuje. Neviem, či je to tým prepadnutým bruchom alebo trčiacimi rebrami, ale proste sa mi nepáči.

Ale Robinove druhé dieťa, jeho syn Julian, sa mi páči. A to normálne deti rada nemám. Ale toto je taký zlatý chlapček, až sa mi normálne nechce veriť, že je jeho.

netradičná rodinka v MiamiMôžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk