Ktorá celebrita ukázala nohavičky?

pridal kara 23.10.2015 o 19:23


Ktorá speváčka ukázala rozkrok pri príchode na premiéru filmu Rock the Kasbah?

Už to aj prestáva byť zaujímavé, keďže všetky speváčky momentálne vo veľkom pobehujú kade tade v pičorezkách, ale teda dajme si aj toto. Ide o Lady Gagu. Tá prišla začiatkom tohto týždňa podporiť do New Yorku svojho fešného snúbenca Taylora Kinneyho na premiéru jeho filmu. V tom síce nehrá žiadnu veľkú hlavnú úlohu, ale zahral si po boku veľkých mien, tak to treba osláviť. V komédii si zahrali aj Bruce Willis, Bill Murray, Kate Hudson a Zooey Deschanel. Tí na premiére tiež nechýbali.

Gaga a Taylor ukazovali rovnako ako naposledy všetkým fotografom, ako veľmi sa ľúbia, a porozprávali niečo aj o prípravách na svadbu. Minulý týždeň Taylor prezradil vo Watch What Happens Live, že sa ešte nerozhodli, či svadba bude v New Yorku alebo v Los Angeles, a keďže ešte nie sú zasnúbení ani rok, nemajú veľmi na ponáhlo. Kde svadba nakoniec bude sa ale možno ani nedozvieme, lebo ako povedali teraz na červenom koberci, asi si to nechajú pre seba, pretože si chcú strážiť súkromie.

Čo to trčí?

Zopár výpadov pred premiérou nesmie chýbať

hrdličky Gaga a Taylor

Kate Hudson

Bruce Willis s manželkou

Jennifer Lopez

Bill Murray

Zooey Deschanel

Fred Durst
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk