Lana del Rey sa nenarodila, aby umrela

pridal WonderWoman 25.10.2015 o 9:00


Má z toho totiž panický strach.

Hoci nazvala jeden zo svojich albumov Born To Die, nemyslela to doslova. Máva totiž panické záchvaty zo strachu z umierania a dokonca kvôli tomu musela (ako každý druhý Amík) vyhžada pomoc terapeuta. Tak už vieme, prečo chodí taká zdeptaná. Porozprávala o tom pre magazín Billboard.

„Niekedy je pre mňa ažké premýšža o tom, čo sa deje, keď viem, že raz umrieme. S mojimi panickými záchvatmi sa v posledných troch rokoch niečo stalo… zhoršilo sa to. Vždy som k tomu bola náchylná. Pamätám si, že keď som mala štyri roky, videla som v telke ako niekoho zabili. Obrátila som sa na svojich rodičov a spýtala som sa, či raz všetci zomrieme. Povedali, že áno a ja som bola úplne bez seba. Zrútila som sa v slzách a povedala som: musíme sa pohnú.“ Takže tento jej panický strach je rovnako ako väčšina sračiek, ktoré si so sebou človek nosí, zakorenená v detstve. „Bola som u terapeuta – trikrát. Ale najpohodlnejšie sa cítim keď sedím v kresle v štúdiu, píšem, alebo spievam.“ Lana ďalej priznala, že má tiež obrovský strach zo žralokov. So svojou úzkosou sa ale učí pracova aj sama.“ Som naozaj ako moja matka, v tom zmysle, že si robím malé zoznamy. Aby som sa upokojila. Odmeňujem samú seba. Viete – ak toto dokončím, potom budem robi toto. Pôjdem sa poprechádza po pláži alebo si zapláva v oceáne. Idem si zapláva a som skutočne šokovaná, že to robím. Pretože vec, ktorá ma desí, sú žraloky.“  Nuž, ja by som na jej mieste do oceánu nevkročila, lebo by sa mohlo žahko sta, že ju zabije žralok, čím by sa zhmotnili obe jej najväčšie fóbie.

 Zaradené pod: Celebrity, Lana Del Rey, OMG!
Môžete sa prihlási cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnos odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLA
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk