Tri nahé anjelice

pridal WonderWoman 2.12.2015 o 22:59


Prečo sa k sebe tieto tri tak túlia?

No prečo asi? Pre prachy. Konkrétne pre najnovšiu provokatívnu kampaň Stuarta Weitzmana. Nafotil ju známy módny fotograf Mario Testino, rovnako ako tú predchádzajúcu s Gisele Bundchen. Je to kampaň na kolekciu topánok jar 2016 a Stuart sa rozhodol, že najlepšie mu ju predá trio Victoria´s Secret anjelov v podaní Joan Smalls, Gigi Hadid a Lily Aldridge. A samozrejme, čo predáva najviac? Sex nahota, takže tieto tri krásky sú nahé, pričom jediné, čo majú zakryté sú chodidlá.

Táto fotka s príznačným názvom Takmer nahé sa objaví na billboardoch v Los Angeles, v New Yorku, v Milane, v Paríži a v Hong Kongu. Samozrejme na Slovensko sa ako vždy vyprdli. Na nás sa z pútačov na autobusových zástavkách dívaju akurát cecky Rity Ory v podprde značky Tezenis. A ešte vysmiata Katy Perry pre H&M-ko. Ale o nahých anjelicach v škaredých (čo si budeme hovoriť, jarná kolekcia veľmi nevyšla) topánkach si môžeme nechať iba snívať. Vďaka ti, Amerika.

S vysmiatym Mariom

 

 

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2022 redakcia@pikosky.sk