Oscarová šou

pridal kara 3.3.2014 o 20:43


Začnime tým, čo nám bolo asi všetkým jasné od začiatku. Ellen nesklamala.

Zhŕňať najlepšie vtipy večera nemá zmysel, pretože by boli vytrhnuté z kontextu, preto vám všetkým odporúčam pozrieť si videá.

 


Medzi dojemné chvíľky určite patrila ďakovná reč Jareda Leta, ktorý v nej vyzdvihol svoju mamku do nebies. Takže okrem toho, že je kočka, sme sa dozvedeli aj to, že je skvelá mama.

Medzi ďalšie zaujímavé momenty večera sa zase zaradila Jennifer Lawrence. Spadla. Áno, zase. Ale no tak, Jennifer, opakovaný vtip už nie je vtipný. Padaj aspoň na afterparty, keď už je nám jasné, že máš v sebe pár drinkov, nie po ceste od auta keď prichádzaš.

Ellen objednala pizzu a roznášala ju medzi obecenstvom. Chudák pizza poslíček mal z toho šoky, Ellen ho totiž oklamala, že idú len do backstegeu. A neuveríte, Angelina Jolie sa neponúkla.

Benedict Cumberbatch fotobombuje

Jared Leto fotobombuje

Krásna Pink počas vystúpenia

Pink to odspievala ako bohyňa. Aj keby bola v pyžame, ani si to nevšimnete.

 

A pre zvedavcov, celé odovdzávanie cien si môžete pozrieť tu. Po kliknutí na continue as free user sa vám otvorí video.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk