Angelina Jolie straší malé deti

pridal kara 6.3.2014 o 20:39


Keďže Angelina v poslednej dobe vyzerá ako chodiaca kostra, na tom asi nie je nič prekvapivé. Čo ale prekvapivé je, je fakt, že deti sa jej boja až keď ju namaskujú na zlú rohatú Maleficent.

Pre budúcotýždňové vydanie Entertainment Weekly Angelina prezradila pravý dôvod, prečo museli do filmu obsadiť jej dcéru Vivienne.

„Naše deti berieme na natáčanie len zo zábavy, nie je našim cieľom mať z nich hercov. Ale ostatné troj-štvorročné deti sa ku mne nechceli ani priblížit. Muselo to byť dieťa, ktoré ma malo rado a nebálo sa mojich rohov, očí a pazúrov. Takže preto Viv.“

Ale nielen cudzie deti sa jej báli, bál sa jej aj jej desaťročný syn Pax.

„Keď ma Pax videl po prvý krát, rozrušil sa a utiekol preč. Myslela som si, že žartuje, a tak som predstierala, že ho prenasledujem, až kým som ho nenašla plakať. Musela som si tie kusy dať dole pred ním, aby videl, že je to všetko falošné, a aby sa prestal tak báť.“

Angelinine deti sa ju najskôr snažili presvedčiť, aby úlohu zlej Maleficent nehrala, a tak sa pokúsila zmeniť ich názor.

„Povedala som im, ´Poviem vám jej skutočný príbeh, ale nesmiete ho nikomu povedať.´ Takže aj pre mňa to bol taký test, ktorým prejde každý rodič. Na druhý deň som počula Shiloh, ako sa háda s druhým dieťaťom a obraňuje Maleficent:Ty jej nerozumieš! Vznikla z toho taká menšia hádka, a vtedy som si povedala, toto je dôvod, pre ktorý ten film chcem robiť. Keď postava robí chyby – a tie Maleficent robí, a prekračuje mnohé hranice – chcete, aby boli na ňu nahnevané, aby sa o ňu strachovali, a nakoniec, aby pochopili niečo, čomu dovtedy nerozumeli.“ Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2020 redakcia@pikosky.sk