Máš detskú tvár a hrozne dobré vlasy

pridal kaja 9.4.2014 o 9:23


Nuž, nemôžeme byť všetci mladí, krásni a bohatí. A váľať si šunky kdesi na Miami, ako tuto ľa mladý Schwarzenegger, starého Schwarzeneggera syn. Tak si aspoň zaspievajme.

Cestičkou vo vlasoch, prejdem ti v ústrety.

Pesnička o nás dvoch, už nie je pre deti, ó ó óóó.

Zostaňme takto chvíľu stáť, na všetko krásne máme čas…

A tak ďalej, a tak ďalej… Dúfam, že vás táto pieseň bude teraz otravovať v hlave najbližšie dva dni, tak ako mňa. Patrick Schwarzenegger (20) si zobral pár svojich obľúbených hračiek (zelený plastový krúžok, vodnú pištoľ a niekoľko čajočiek) a poďho šantiť do bazéna.

Musím uznať, že Patrickovi na tele svalovej hmoty pekne pribúda. Zatiaľ to, samozrejme, ešte stále nie je veľký Terminátor, len také Terminátorča, ale je to celkom slušné. Je totiž známy tým, že rád a veľa športuje. Blíži sa leto, tak cvičte aj vy, aby ste pri vode neboli terčom nemiestnych poznámok. Cvičte ráno, na obed, alebo trebárs večer. Ja tiež cvičím. Hocikedy sa mi zachce, tak cvičím. Tak napríklad tento rok sa mi vôbec nechcelo.

Ako so všetkým, ani s cvičením sa to však nemá preháňať. Keď tak pozerám na starú fotografiu Patrickovho otca Arnolda, už je mi jasné, kam si kulturisti schovávajú všetky orgány z dutiny brušnej, keď sa zhlboka nadýchnu a zapózujú… pod pazuchy predsa.

Arnold bol teda riadny pilier. V súčasnosti je však už len pilier dôchodkový. Stále sa však drží vo veľmi dobrej kondícii a momentálne žije tento 66 ročný bývalý guvernér štátu Kalifornia s 38 ročnou fyzioterapeutkou Heather Milliganovou.

S novinárkou Máriou Shriverovou má štyri deti. Katherine, Christinu, Patricka a Christophera. Ich manželské spolužitie sa skončilo dosť neslávne, keď vyšlo najavo, že Arnie mal okrem tejto rodiny ešte jednu. A to všetko pod jednou strechou.

Nemanželský syn Joseph, ktorého pán Arnold splodil so slúžkou Mildred Baena, je rovnako starý ako Patrickov mladší brat Christopher. Obe dámy totiž nosili pod srdcom Terminátorovo dieťa v tom istom čase. Mildred viedla domácnosť Schwarzeneggerovcom 20 rokov. Chudák pani Mária. Zostali jej len oči pre plač a dobrý chrup.

Tak a vidíte, kde všade môžu končiť vizitky, ktoré s hrdosťou rozdávate…

Len dvaja ľudia na tejto fotke vedia, čie dieťa drží slúžka Mildred na rukách. Pomôcka: Mária Shriver medzi nich nepatrí.

Ako zákon schválnosti, roky utajovaný Joseph je svojmu otcovi zo všetkých (priznaných) detí asi najviac podobný.

 Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2023 redakcia@pikosky.sk