Keď sa láska (ne)podarí

pridal kara 7.6.2014 o 20:06


Melanie Griffith a Antonio Banderas sa rozvádzajú, Jennifer Lopez už nie je so svojím zajačikom a rozišli sa aj Calvin Harris a Rita Ora.

Melanie Griffith podala žiadosť o rozvod po 18 rokoch. Dôvod? Neprekonateľné rozdiely, ako inak. Aké neprekonateľné rozdiely sa zrazu objavia po toľkých rokoch? Ešte v marci boli spolu na dovolenke na Bahamách a na letisku šli ruka v ruke, všetko bolo v poriadku, a zrazu neprekonateľné rozdiely. Melanie žiada ich 17ročnú dcéru Stellu do starostlivosti, výživné pre ňu a aj pre seba.

„Po zvážení sme sa spoločne zhodli na ukončení nášho skoro dvadsaťročného manželstva priateľským spôsobom. Ctíme si jeden druhého, rešpektujeme sa, aj našu rodinu, priateľov a taktiež ten krásny čas, čo sme spolu strávili.“

Jennifer Lopez a Casper Smart už nie sú spolu. Aké šokujúce, to sme vôbec nečakali. A už duplom nie po jeho aférach s transsexuálmi. Takže z Jennifer je po viac ako dvoch rokoch zase slobodná žena. Ale ako ju poznám, predpokladám, že nie na dlho. Blízky zdroj prezradil, že to bolo nevyhnutné a celý rozchodový proces začal už pred pár mesiacmi. Obaja totiž veľa pracujú a vzťah na diaľku im nefungoval, tak sa rozhodli byť len priatelia. Casperove Instagramové vyvádzanie s tým vraj nič nemá, keďže sú od seba už pár týždňov, ale Jennifer aj tak povedal, že nič z toho nie je pravda a ona mu verí.

Pár už netvoria ani Calvin Harris a Rita Ora. Calvin to včera potvrdil na twitteri: „Aby som sa vyjadril k špekuláciám – Rita a ja sme ukončili náš vzťah už pred nejakým časom. Je to krásna a talentovaná žena a želám jej len to najlepšie.“

Rita bývala s Calvinom v LA, no ten už ju stihol aj vysťahovať. Taktiež jej produkoval nejaké pesničky, ktoré už teraz po rozchode nechce vypustiť na svetlo sveta. Takže asi úplne v dobrom ten rozchod neprebehol. Rita už za sebou jeden nepríjemný rozchod má, a to s Robom Kardashianom.Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2024 redakcia@pikosky.sk