Ejoo, Ejooo, ruky nad hlavou

pridal Dr. Holiud 30.6.2014 o 16:03


„Prinášame vám správu ktorá vás nepoteší, možno niektorých áno.“

„Týmto vám oficiálne oznamujeme že Hudobné DUO Miroslav Martin a Drahomíra Masaryková ukončili hudobnú éru.Skladby ktoré sú na youtube sa ponechajú ako spomienka na naše hudobné duo, naše hudobné stránky sa budú postupne likvidovať.Ktorý fanúšikovia chcú môžu prejsť na stránku Rádia LOKAL, týmto sa vám chceme poďakovať za vašu priazeň.Každému prajeme všetko dobré : DOVIDENIA ( Miroslav Martin a Drahomíra Masaryková DUO )“ koniec citácie z ich fb fanstránky.

Toto vyhlásenie, ktoré vydalo DUO včera (29.06.2014) sa stretlo u ich fanúšikov s nevôľou a smútkom:

Pavel H.: „To nám nemôžete urobiť! Je tu čas letných hitov, romantiky, ľahkých šiat, odchodov a návratov a nie konca takéhoto výnimočného projektu.

Štefan B.: „Cooo? Tak to dufam, ze to bude taky koniec ako robia Rolling Stones, Kiss a podobne, ze povedia ze koncia ale vzdy sa vratia naspat! Preboha, vsak nechate na Slovenskej hudobnej scene kolosalnu dieru..

Peter B.: „toto som si nezasluzil. najhorsi darcek k meninam

Pre tých, ktorí nemali možnosť spoznať toto DUO, tu máme malú ochutnávku z ich tvorby a zároveň aj zopár iných dvojíc, ktoré veríme, že neskončia takto nečakane vo svojich „životných formách“.

 

 Jindra Polášek a Katka Peclová (české DUO, ktoré to vie svojimi pohybmi roztočiť)

 

Vašek Hrdý a Bára Vraná (odporúčam 0:24 – leví kráľ v akcii)

 

Martin Jakubec a Božanka (áno, multitalent Jakubec tu samozrejme nemôžeme chýbať)

 

A ako komentuje pani Eliška: „tak furt lepší dělat něco takovýho než třeba fetovat, nebo sprejovat pí*oviny na zdi…“ Môžno ani nemá celkom Eliška pravdu, lebo keď to beriete tak nejako športovo ako feťák Dušan, viete spraviť zábavu aj bez „spevu“.

 Zdroj: youtube, facebookZaradené pod: Hudba, mjuzik & muvís, OMG!
Môžete sa prihlásiť cez naše konto, alebo Facebook. Získate ikonku, vlastné meno, súkromné správy, a aj možnosť odpovedania na príspevky.
Meno:
ODOSLAŤ
:)
SOCIÁLNE SIETE
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Pikosky.sk 2021 redakcia@pikosky.sk